Gå til hovedindhold

Ole Henriksen Overnight Renewal & Radiance Duo Night Treatment 30 ml & Essence 118 ml - 148 ml

Ole HenriksenHudplejeEAN: 0840026652896
Pris fra 312 krtil 474 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 162 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 21. maj

Sammenlign priser på Ole Henriksen Overnight Renewal & Radiance Duo Night Treatment 30 ml & Essence 118 ml - 148 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 312 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Barrier Booster Orange Ferment Essence 120ml
-20%312 kr
Før 390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Barrier Booster Orange Ferment Essence 120ml billede

Produktinformation

Barrier Booster Orange Ferment Essence er en essence, der fugter, plejer og blødgør huden straks og i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Artikel nr.: 21502058018
EAN: 0840026652896
Varenr.: 3228431
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ole Henriksen Truth Barrier Booster Orange Ferment Essenence (118 ml)
-27%337 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Truth Barrier Booster Orange Ferment Essenence (118 ml) billede

Produktinformation

Du må gerne være ekstra alting - ekstra fugtet, ekstra glat og ekstra glødende! Ole Henriksen introducerer det nye vanedannende veganske produkt i Truth-serien, Barrier Booster Orange Ferment Essence. Denne fjerlette, men kraftfulde essens indeholder to typer hyaluronsyre, der fordobler hudens hydrering. * C-vitamin lysner og beskytter huden mod frie radikaler og pollen. * Appelsinstamceller styrker din hudbarriere, så den kan modstå dagens belastninger. * Den er fyldt med polyglutaminsyre og niacinamid og giver kraftig hydrering, ultra-glat, fyldig hud og en sund OleGlow! Den perfekte start på din hudplejerutine Barrier Booster Orange Ferment Essence har en let, hurtigt absorberende konsistens som en toner og de fugtgivende egenskaber som et serum. Den forbereder huden og optimerer den til resten af dine efterfølgende hudplejeprodukter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Essence
Vægt: 340g
Artikel nr.: 21502058018
EAN: 0840026652896
Varenr.: B075303
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ole Henriksen Truth Barrier Booster Ferment Essence 120 ml
-25%345 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Truth Barrier Booster Ferment Essence 120 ml billede

Produktinformation

Ole Henriksen Truth Barrier Booster Ferment Essence er en vidunderlig essens, som tager din hudplejerutine til **HELT nye højder**. Essensen er inspireret af koreansk hudpleje, og er en kombination af en toner og et serum, som **forstærker de øvrige produ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skin Care
EAN: 0840026652896
Varenr.: 98345
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ole Henriksen Truth Barrier Booster Orange Ferment Vitamin C Esse
460 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Ole Henriksen Truth Barrier Booster Ferment Essence 118 ml
474 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Overnight Renewal & Radiance Duo Night Treatment 30 ml & Essence 118 ml - 148 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Overnight Renewal & Radiance Duo Night Treatment 30 ml & Essence 118 ml - 148 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK312 kr312 krKøb
2Bangerhead DK337 kr337 krKøb
3NiceHair.dk345 kr345 krKøb
4Lyko DK460 kr460 krKøb
5NordicFeel DK474 kr474 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ole Henriksen Overnight Renewal & Radiance Duo Night Treatment 30 ml & Essence 118 ml - 148 ml

PriceData har fulgt prisen på Ole Henriksen Overnight Renewal & Radiance Duo Night Treatment 30 ml & Essence 118 ml - 148 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 312 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ole Henriksen Overnight Renewal & Radiance Duo Night Treatment 30 ml & Essence 118 ml - 148 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ole Henriksen Overnight Renewal & Radiance Duo Night Treatment 30 ml & Essence 118 ml - 148 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026312 kr13 kr (4%)
21. maj 2026299 kr13 kr (4%)
20. maj 2026312 kr13 kr (4%)
5. maj 2026299 kr54 kr (15%)
4. maj 2026353 kr1 kr (0%)
3. maj 2026352 kr53 kr (18%)
21. apr. 2026299 kr55 kr (16%)
20. apr. 2026354 kr55 kr (18%)
12. mar. 2026299 kr25 kr (8%)
11. mar. 2026324 kr25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret