Gå til hovedindhold

Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml

Pris fra 300 krtil 604 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 304 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 8. maj

Sammenlign priser på Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Transform Retinol Age-fighting Serum, 30 ml.
-50%300 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Transform Retinol Age-fighting Serum, 30 ml. billede

Produktinformation

Ole Henriksen Transform Retinol Age-fighting Serum i 30 ml er et effektivt anti-aging produkt, der kombinerer retinol med nærende ingredienser for at forbedre hudens tekstur og reducere fine linjer og rynker. Dette serum arbejder for at fremme en glattere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 0840026665612
Varenr.: OLEHE0070
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ole henriksen transform double rewind pro-grade 0.3% retinol serum 30ml
349 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ole Henriksen Transform Retinol Age-Fighting Serum (30 ml)
-28%427 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Transform Retinol Age-Fighting Serum (30 ml) billede

Produktinformation

Et innovativt retinolserum, der fornyer og genopbygger huden for synligt at forbedre fine linjer og rynker på bare to uger*. Dette professionelle retinolserum kombinerer to potente retinoider med beroligende aloe vera og et nærende skandinavisk plante-kompleks for at forvandle din hud. Den dobbeltvirkende formel er velegnet til både nye og erfarne retinolbrugere. Den udjævner hudtonen, glatter teksturen og mindsker udseendet af fine linjer, rynker og mørke pletter, samtidig med at den genskaber hudens klarhed og ungdommelige glød. *I et 12-ugers studie på 40 personer.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Vægt: 760g
Artikel nr.: 21503058020
EAN: 0840026665612
Varenr.: B088706
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Double Rewind 0.3% Pro-Grade Retinol Serum
-10%427 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml
-25%445,22 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ole Henriksen Transform Double Rewind 0.3% Pro-Grade Retinol Seru
595 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml
604 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop300 kr300 krKøb
2Hobbix349 kr349 krKøb
3Bangerhead DK427 kr427 krKøb
4Cocopanda DK427 kr427 krKøb
5NiceHair.dk445,22 kr445,22 krKøb
6Lyko DK595 kr595 krKøb
7NordicFeel DK604 kr604 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 317 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Ole Henriksen Transform Double Rewind Pro-Grade 0.3% Retinol Serum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026300 kr49 kr (14%)
20. maj 2026349 kr49 kr (16%)
10. maj 2026300 kr1 kr (0%)
8. maj 2026299 kr1 kr (0%)
7. maj 2026300 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026299 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026300 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026299 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026300 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026299 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret