Gå til hovedindhold

Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml

OLE HENRIKSENBad og kropEAN: 0840026657365
Pris fra 153 krtil 380 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml
153 kr
Til butik
Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml billede

Produktinformation

Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil er en opstrammende kropsolie, der straks øger hudens smidighed og elasticitet. Denne kropsolie har en vægtløs konsistens, der absorberes hurtigt i huden og efterlader den silkeblød og velduftende. Ole Henriksen Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil består af et højt indhold af plejende ingredienser, der styrker, blødgør, fugter og genopbygger huden samt beskytter den mod frie radikaler. Det er takket være ingredienserne peptider, solbærekstrakt, E-vitamin og botaniske olier. Snyd ikke dig selv for denne helt fantastiske kropsolie, som giver dig den eftertragtede, sunde og strålende Ole Glow. Anvendelse: Påfør en passende mængde på kroppen, Massér olien ind i huden, Lad olien tørre, Brug den f.eks. før The Ole Touch Beam Cream for at opnå det bedste resultat, Husk altid solbeskyttelse i løbet af dagen, Fordel: Kropsolie, Til alle hudtyper, Strammer op, Øger hudens smidighed og elasticitet, Absorberes hurtigt af huden, Vægtløs formel, Silkeblød og velduftende hud, Beskytter mod frie radikaler, Styrker, fugter og genopbygger, Duft af citrus, Fri for parabener, sulfater og ftalater, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Kropsolie
EAN: 0840026657365
Varenr.: D16837
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ole Henriksen - Firmly Yours Toning Dry Body Oil - 100 Ml
159,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OLE HENRIKSEN The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil
168 kr
Til butik
OLE HENRIKSEN The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil billede

Produktinformation

Tør kropsolie OLE HENRIKSEN The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil giver en vægtløs, hurtigabsorberende formel, der er udviklet til øjeblikkeligt at øge hudens smidighed og elasticitet. Denne opstrammende kropsolie trænger hurtigt ind og efterlader huden silkeblød og behageligt duftende, mens et højt indhold af plejende ingredienser hjælper med at styrke, blødgøre, fugte og genopbygge huden samt beskytte mod frie radikaler. Opstrammende kropsolie, der øger smidighed og elasticitet Vægtløs tekstur, der absorberes hurtigt Efterlader huden silkeblød og velduftende Med peptider, multebærekstrakt, vitamin E og botaniske olier Ideel til daglig kropspleje, når du ønsker en glattere følelse og mere modstandsdygtig hud med en let finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 21506021010
EAN: 0840026657365
Varenr.: 3170605
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ole henriksen touch firmly yours toning dry body oil 100ml
279 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ole Henriksen TOUCH Firmly Yours Dry Body Oil (100 ml)
380 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK153 kr202 krKøb
2Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
3Proshop DK168 kr207 krKøb
4Hobbix279 kr279 krKøb
5Made4men Danmark380 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ole Henriksen The Ole Touch Firmly Yours Dry Body Oil 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026153 kr3,05 kr (2%)
12. maj 2026149,95 kr40,95 kr (38%)
27. apr. 2026109 kr40,95 kr (27%)
14. apr. 2026149,95 kr3,05 kr (2%)
13. apr. 2026153 kr3,05 kr (2%)
27. mar. 2026149,95 kr18,05 kr (11%)
26. mar. 2026168 kr18,05 kr (12%)
24. mar. 2026149,95 kr40,95 kr (38%)
9. mar. 2026109 kr40,95 kr (27%)
8. mar. 2026149,95 kr18,05 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret