Gå til hovedindhold

Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml

Pris fra 109 krtil 162 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ole Henriksen pout preserve peptide lip treatment strawberry sorbet 12ml
109 kr
Til butik
Ole Henriksen pout preserve peptide lip treatment strawberry sorbet 12ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Læber
EAN: 0840026675895
Varenr.: 840026675895
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry
-25%120 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry billede

Produktinformation

Ole Henriksens Pout Preserve Peptide Lip Treatment er en viral produkt, der er kendt for at give fyldigere, gennemfugtede læber med en luksuriøs, silkeagtig finish. Denne læbepleje udglatter fine linjer, giver glans og smelter ubesværet på læberne. Med kraftfulde ingredienser som peptider, kokossmør og multebærolie giver den også et klinisk dokumenteret fyldigere læbeudseende på en uge. Plumpende effekt: Synligt fyldigere læber på en uge. Intens fugtighed: Kokosnøddesmør og peptider giver dyb fugt og pleje. Silkeblød finish: Smelter på læberne og giver en diskret glans. Funktionel + farve: Læbepleje med et strejf af naturlig farve. NUANCEBESKRIVELSER Citrus Sunshine: Transparent farve med en frisk citrusduft. Kakao creme: Chokoladebrun farve med en rig duft af varm kakao. Strawberry Sorbet: Jordbærsorbet: Mauve-lyserød farve med en duft af friskplukkede jordbær. Crème Brûlée: Beige-nude farve med en duft af vaniljesukker. Pomegranate Fizz: Ren rød farve med en sød duft af granatæble. Citrus Sunshine Glimmer: I en ren farve med guldglimmer + frisk citrusduft. Lingonberry Jam Glimmer: I en magenta farve med sølvglimmer + sød bærduft Crème Brûlèe Glimmer: I en beige farve med rosa guldglimmer + duft af vanilje og brunt sukker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbepomade
Vægt: 22g
Artikel nr.: 21507055010
EAN: 0840026675895
Varenr.: B088709
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry 12 m
-25%123 kr
Før 164 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet 12 ml
160 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sort
160 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml
162 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix109 kr109 krKøb
2Bangerhead DK120 kr120 krKøb
3Cocopanda DK123 kr123 krKøb
4EauDeParfum.dk160 kr160 krKøb
5Lyko DK160 kr160 krKøb
6NordicFeel DK162 kr162 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml

PriceData har fulgt prisen på Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Ole Henriksen Pout Preserve Peptide Lip Treatment Strawberry Sorbet - 12 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026109 kr51 kr (32%)
17. maj 2026160 kr51 kr (47%)
3. maj 2026109 kr11 kr (9%)
1. maj 2026120 kr11 kr (10%)
16. apr. 2026109 kr19 kr (15%)
15. apr. 2026128 kr19 kr (17%)
11. mar. 2026109 kr8 kr (7%)
5. mar. 2026117 kr1 kr (1%)
26. feb. 2026118 kr10 kr (8%)
18. feb. 2026128 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret