Gå til hovedindhold

OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A

OKITonere og inkjetpatronerOriginal OKI kvalitetKontor og professionel udskrivningEAN: 5031713064206

OKI Sort Lasertoner 45862840 med 7000 siders kapacitet. Original toner til MC853/MC873 printere, sikrer skarpe sorte udskrifter med høj kvalitet. Læs mere

Pris fra 513 krtil 909,03 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 396,03 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 513 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 45862840 Black Lasertoner Original
513 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI 45862840 / Black Toner MC853 MC873 MC883
536 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OKI Sort 7000 sider Toner 45862840
590 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A
659 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OKI Sort 7000 sider Toner 45862840
699 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
OKI Toner Mc853/873 Sort 7K, 7000 Sider
841,52 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Toner Sort 7k - Mc853/mc873
869 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OKI Toner 45862840 Sort
876 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner t/Oki MC853/873 sort
909,03 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk513 kr513 krKøb
2Proshop DK536 kr575 krKøb
3CompuMail DK590 kr590 krKøb
4InkClub DK659 kr659 krKøb
5Ultrashop699 kr699 krKøb
6Hertels Boresko841,52 kr841,52 krKøb
7Dustin DK869 kr955,25 krKøb
8Teknikproffset DK876 kr935 krKøb
9RedOffice Konpap909,03 kr909,03 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

OKI Sort Lasertoner 45862840

OKI

OKI Sort Lasertoner 45862840 med 7000 siders kapacitet. Original toner til MC853/MC873 printere, sikrer skarpe sorte udskrifter med høj kvalitet.

• oki toner
• lasertoner
• sort toner
• mc853 toner
• mc873 toner
• 45862840
• original toner
• Kontor og professionel udskrivning
• Original OKI kvalitet

Beskrivelse

OKI Sort Lasertoner 45862840 er en original lasertoner designet specifikt til OKI MC853 og MC873 printere. Med en kapacitet på op til 7000 sider ved 5% dækning, leverer denne toner konsekvent høj printkvalitet gennem hele sin levetid. Den er udviklet med speciel teknologi, der sikrer skarpe, klare og professionelle sorte udskrifter, perfekt til både kontor og hjemmebrug. Som original OKI forbrugsstof garanterer den problemfri funktion, pålidelig drift og minimal vedligeholdelse af din printer.

Specifikationer

ean:5031713064206
farve:Sort
producent:OKI
tonertype:Original
varenummer:45862840
sidekapacitet:7000 sider ved 5% dækning
kompatible_printere:MC853, MC853DN, MC853DNCT, MC853DNV, MC873DN, MC873DNCT, MC873DNV

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke printere passer denne toner til?

OKI 45862840 passer til MC853, MC853DN, MC853DNCT, MC853DNV, MC873DN, MC873DNCT og MC873DNV printere.

Hvor mange sider kan jeg udskrive med denne toner?

Toneren kan udskrive op til 7000 sider ved 5% dækning, hvilket svarer til normal kontorbrug.

Hvad er forskellen på original og kompatibel toner?

Original OKI toner garanterer konsistent høj printkvalitet, pålidelig drift og beskytter din printers garanti.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A i 174 dage. Laveste pris i perioden er 513 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 522 kr.

Den nuværende pris på 513 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 45862840 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026513 kr22 kr (4%)
6. feb. 2026535 kr22 kr (4%)
23. dec. 2025513 kr15 kr (3%)
22. dec. 2025528 kr15 kr (3%)
10. dec. 2025513 kr15 kr (3%)
9. dec. 2025528 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret