Gå til hovedindhold

OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A

OKITonere og inkjetpatroner7000 siders kapacitetKontorbrugEAN: 5031713052654

OKI 44059168 Original Sort Lasertoner med 7000 siders kapacitet til MC851 og MC861 printere. Sikrer konsekvent høj printkvalitet og problemfri funktion. Læs mere

Pris fra 563 krtil 931 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 368 kr (40% besparelse)

Sammenlign priser på OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 563 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 44059168 Sort Lasertoner Original
563 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI 44059168 Toner Black - Lasertoner Sort
628 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OKI Sort 7000 sider Toner 44059168
690 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A
739 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Oki toner til MC851 sort
873 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
OKI Toner MC 851/861 Sort, 7000 Sider
907,5 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Toner Sort 7k - Mc861/851dn
-0%931 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk563 kr563 krKøb
2Proshop DK628 kr667 krKøb
3CompuMail DK690 kr690 krKøb
4InkClub DK739 kr739 krKøb
5RedOffice Konpap873 kr873 krKøb
6Hertels Boresko907,5 kr907,5 krKøb
7Dustin DK931 kr1.017,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

OKI 44059168 Sort Lasertoner Original

OKI

OKI 44059168 Original Sort Lasertoner med 7000 siders kapacitet til MC851 og MC861 printere. Sikrer konsekvent høj printkvalitet og problemfri funktion.

• toner
• lasertoner
• oki toner
• 44059168
• sort toner
• original toner
• mc851 toner
• mc861 toner
• printer forbrugsstoffer
• Kontorbrug
• 7000 siders kapacitet

Beskrivelse

OKI 44059168 er en original sort lasertoner designet specifikt til OKI MC851 og MC861 serie printere. Med en kapacitet på 7000 sider ved 5% dækning leverer denne toner konsekvent høj printkvalitet og problemfri funktion. Originale OKI forbrugsstoffer sikrer maksimal ydeevne, lang levetid og minimerer risikoen for printerskader. Toneren er kompatibel med følgende modeller: MC851, MC851CDTN, MC851CDXN, MC851DN, MC861, MC861CDTN, MC861CDXN, MC861DN og deres plus-varianter. Med originale OKI forbrugsstoffer får du skarpe udskrifter og pålidelig drift - særligt velegnet til kontorer med høje kvalitetskrav til dokumentudskrift.

Specifikationer

type:Original lasertoner
farve:Sort
vægt:0.69 kg
garanti:OKI original garanti
kapacitet:7000 sider ved 5% dækning
producent:OKI
varenummer:44059168
printteknologi:LED
kompatible_printere:MC851, MC851CDTN, MC851CDXN, MC851DN, MC861, MC861CDTN, MC861CDXN, MC861DN
forbrugsmaterialetype:Tonerpatron

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke printere er denne toner kompatibel med?

Toneren er kompatibel med OKI MC851, MC851CDTN, MC851CDXN, MC851DN, MC861, MC861CDTN, MC861CDXN, MC861DN og deres plus-varianter.

Hvor mange sider kan jeg printe med denne toner?

Du kan printe op til 7000 sider ved 5% sidedækning med denne originale OKI toner.

Hvad er fordelen ved at vælge original OKI toner?

Originale OKI tonere sikrer maksimal printkvalitet, pålidelig drift og beskytter din printer mod skader, samt giver adgang til OKI's officielle garanti.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 563 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 619 kr.

Den nuværende pris på 563 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OKI Tonerkassette sort, 7.000 sider 44059168 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026563 kr132 kr (19%)
6. feb. 2026695 kr132 kr (23%)
23. dec. 2025563 kr102 kr (15%)
22. dec. 2025665 kr102 kr (18%)
10. dec. 2025563 kr102 kr (15%)
9. dec. 2025665 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret