Gå til hovedindhold

OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A

OKITonere og inkjetpatronerOriginal kvalitetErhvervsbrugEAN: 5031713052630

OKI 44059166 Magenta Toner Original til MC851/861 serien. Original lasertoner med 7300 siders kapacitet og konsekvent høj udskriftskvalitet til erhvervsbrug. Læs mere

Pris fra 1.303 krtil 2.100,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 797,5 kr (38% besparelse)

Sammenlign priser på OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1303 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 44059166 Magenta Toner Original
1.303 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI 44059166 Toner - Lasertoner Magenta
1.486 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A
1.569 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OKI Magenta 7300 sider Toner 44059166
1.598 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Toner Magenta 7.3k - Mc861/851+e2209
1.869 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
OKI Toner MC 851/861 Magenta, 7300 Sider
2.100,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk1.303 kr1.303 krKøb
2Proshop DK1.486 kr1.486 krKøb
3InkClub DK1.569 kr1.569 krKøb
4CompuMail DK1.598 kr1.598 krKøb
5Dustin DK1.869 kr1.955,25 krKøb
6Hertels Boresko2.100,5 kr2.100,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

OKI 44059166 Magenta Toner Original

OKI

OKI 44059166 Magenta Toner Original til MC851/861 serien. Original lasertoner med 7300 siders kapacitet og konsekvent høj udskriftskvalitet til erhvervsbrug.

• lasertoner
• magenta toner
• oki toner
• mc851 toner
• mc861 toner
• 44059166
• original toner
• Erhvervsbrug
• Original kvalitet

Beskrivelse

OKI 44059166 Magenta Toner Original er en originalt produceret lasertoner designet specifikt til OKI MC851 og MC861 printerserien. Denne magenta toner leverer en imponerende kapacitet på op til 7300 sider ved 5% dækning, hvilket gør den til et økonomisk valg for både små og store udskriftsopgaver. Med originale OKI forbrugsstoffer er du sikret konsekvent høj printkvalitet gennem hele tonerens levetid. Toneren er udviklet med speciel teknologi der sikrer fremragende farvegengivelse og skarpe udskrifter, hvilket er ideelt til professionelle dokumenter, præsentationer og marketingmaterialer. Den er kompatibel med en bred vifte af OKI printere herunder MC851, MC851CDTN, MC851CDXN, MC851DN, MC861, MC861CDTN, MC861CDXN, MC861DN og flere modeller. Originale forbrugsstoffer reducerer risikoen for printerskader og sikrer optimal ydeevne.

Specifikationer

ean:5031713052630
farve:Magenta
vægt:0.68 kg
kapacitet:7300 sider ved 5% dækning
producent:OKI
tonertype:Tonerpatron
varenummer:44059166
kompatibilitet:OKI MC851, MC851CDTN, MC851CDXN, MC851DN, MC861, MC861CDTN, MC861CDXN, MC861DN
udskriftsteknik:LED

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke printere passer denne toner til?

Toneren er kompatibel med OKI MC851, MC851CDTN, MC851CDXN, MC851DN, MC861, MC861CDTN, MC861CDXN, MC861DN og relaterede modeller.

Hvor mange sider kan jeg udskrive med denne toner?

Du kan udskrive op til 7300 sider ved 5% dækning, hvilket svarer til ISO/IEC 19798 standarden.

Er det en original OKI toner?

Ja, dette er en original OKI toner der sikrer optimal ydeevne og beskytter din printer mod skader fra uoriginale forbrugsstoffer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.303 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.410 kr.

Den nuværende pris på 1.303 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OKI Tonerkassette magenta, 7.300 sider 44059166 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 20261.303 kr232 kr (15%)
6. feb. 20261.535 kr232 kr (18%)
23. dec. 20251.303 kr204 kr (14%)
22. dec. 20251.507 kr204 kr (16%)
10. dec. 20251.303 kr203 kr (13%)
9. dec. 20251.506 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret