Gå til hovedindhold

OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A

OKITonere og inkjetpatronerEAN: 5031713053804
Pris fra 1.483 krtil 3.635,74 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.152,74 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.482 kr 1. maj

Sammenlign priser på OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1483 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI 44844506 Toner - Lasertoner Magenta
1.483 kr
Til butik
OKI 44844506 Toner - Lasertoner Magenta billede

Produktinformation

Tonerpatron, 1 x magenta, 10000 sider, for C831cdtn, 831dn, 831n, 841cdtn, 841dn, 841n

Produktspecifikationer

Mærke: OKI
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 44844506
EAN: 5031713053804
Varenr.: 2343225
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OKI Magenta 10000 sider Toner 44844506
1.924 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 44844506 Magenta Toner Original
2.003 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OKI Magenta 10000 sider Toner 44844506
2.189 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A
2.265 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Toner Magenta 10k - C831
2.994 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner Oki MAGENTA 10K
3.635,74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.483 kr1.483 krKøb
2CompuMail DK1.924 kr1.924 krKøb
3Tonerland.dk2.003 kr2.003 krKøb
4Ultrashop2.189 kr2.189 krKøb
5InkClub DK2.265 kr2.265 krKøb
6Dustin DK2.994 kr3.080,25 krKøb
7RedOffice Konpap3.635,74 kr3.635,74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.471 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 1.792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.580 kr.

Den nuværende pris på 1.483 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for OKI Tonerkassette magenta 10.000 sider 44844506 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.483 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.484 kr308 kr (17%)
21. maj 20261.792 kr310 kr (21%)
1. maj 20261.482 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.484 kr2 kr (0%)
6. apr. 20261.482 kr1 kr (0%)
23. mar. 20261.483 kr1 kr (0%)
22. mar. 20261.484 kr147 kr (9%)
18. mar. 20261.631 kr161 kr (9%)
2. mar. 20261.792 kr207 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret