Gå til hovedindhold

OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A

OKITonere og inkjetpatronerOriginal kvalitetProfessionel udskrivningEAN: 5031713047964

OKI 44469704 original gul lasertoner med kapacitet til 2000 sider. Sikrer skarp farvegengivelse og pålidelig drift til professionelle udskrifter i kontor. Læs mere

Pris fra 774 krtil 1.384 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 610 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 774 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 44469704 Gul Lasertoner Original
774 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI 44469704 Yellow Toner - Lasertoner Gul
848 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OKI Gul 2000 sider Toner 44469704
959 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A
965 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron gul OKI 44469704 - original, 2.000 sider
-2%1.089 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron gul OKI 44469704 - original, 2.000 sider
-2%1.109 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OKI Gul 2000 sider Toner 44469704
1.139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Toner Gul 2k - C300/c500
-0%1.181 kr
Før 1.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
OKI Toner C310/330/510/530 Gul, 2000 Sider
1.313,78 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner OKI C300/C330 gul
1.355,63 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OKI Toner 44469704 Gul
1.384 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk774 kr774 krKøb
2Proshop DK848 kr887 krKøb
3CompuMail DK959 kr959 krKøb
4InkClub DK965 kr965 krKøb
5Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
6Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
7Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
8Dustin DK1.181 kr1.267,25 krKøb
9Hertels Boresko1.313,78 kr1.313,78 krKøb
10RedOffice Konpap1.355,63 kr1.355,63 krKøb
11Teknikproffset DK1.384 kr1.433 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

OKI 44469704 Gul Lasertoner

OKI

OKI 44469704 original gul lasertoner med kapacitet til 2000 sider. Sikrer skarp farvegengivelse og pålidelig drift til professionelle udskrifter i kontor.

• lasertoner
• gul toner
• oki toner
• printer toner
• original toner
• Professionel udskrivning
• Original kvalitet

Beskrivelse

OKI 44469704 er en original gul lasertoner designet til OKI printere. Med en kapacitet på 2000 sider ved 5% dækning leverer denne toner konsekvent høj printkvalitet og skarp farvegengivelse. Toneren er kompatibel med en bred vifte af OKI printere inklusiv C310DN, C330DN, C510DN, C530DN, MC351DN, MC361DN, MC561DN og MC562DNW modellerne. Den originale OKI teknologi sikrer problemfri funktion og optimal printydeevne, hvilket gør den ideal til både hjemmekontor og professionelle arbejdspladser. Vælg original kvalitet for at beskytte din printer og opnå de bedste printresultater hver gang.

Specifikationer

type:Original lasertoner
farve:Gul
daekning:5%
kapacitet:2000 sider
varenummer:44469704
kompatible_printere:C310DN, C330DN, C510DN, C530DN, MC351DN, MC361DN, MC561DN, MC562DNW

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan toneren printe?

OKI 44469704 kan printe op til 2000 sider ved 5% dækning, hvilket gør den ideel til både hjemme- og kontorbrug.

Hvilke printere er kompatible?

Toneren passer til OKI C310, C330, C510, C530, MC351, MC361, MC561 og MC562 serien af printere.

Er det en original OKI toner?

Ja, det er en 100% original OKI toner som sikrer optimal printkvalitet og beskytter din printer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 774 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 845 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 798 kr.

Den nuværende pris på 774 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OKI Tonerkassette gul 2.000 sider 44469704 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026774 kr71 kr (8%)
6. feb. 2026845 kr71 kr (9%)
23. dec. 2025774 kr55 kr (7%)
22. dec. 2025829 kr55 kr (7%)
10. dec. 2025774 kr16 kr (2%)
9. dec. 2025790 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret