Gå til hovedindhold

OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A

OKITonere og inkjetpatroner6000 siders kapacitetKontor og professionel udskriftEAN: 5031713067757

OKI 46490607 original cyan lasertoner med kapacitet til 6000 sider. Leverer skarp printkvalitet og pålidelig drift til OKI C532dn og MC563dn printere. Læs mere

Pris fra 1.415 krtil 2.856,42 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.441,42 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.414 kr 27. maj

Sammenlign priser på OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1415 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI 46490607 Cyan Toner MC563dn MC563dnw C542dn
1.415 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OKI Cyan 6000 sider Toner 46490607
1.537 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OKI Cyan 6000 sider Toner 46490607
1.749 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 46490607 Cyan Lasertoner Original
1.774 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A
2.125 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
OKI TONER Cyan C532/MC573 6K
2.507 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Toner Cyan 6k - C532/mc573
-0%2.681 kr
Før 2.681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
OKI Toner C532/mc573 Cyan, 6000 Sider
2.856,42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.415 kr1.415 krKøb
2CompuMail DK1.537 kr1.537 krKøb
3Ultrashop1.749 kr1.749 krKøb
4Tonerland.dk1.774 kr1.774 krKøb
5InkClub DK2.125 kr2.125 krKøb
6RedOffice Konpap2.507 kr2.507 krKøb
7Dustin DK2.681 kr2.767,25 krKøb
8Hertels Boresko2.856,42 kr2.856,42 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

OKI 46490607 Cyan Lasertoner

OKI

OKI 46490607 original cyan lasertoner med kapacitet til 6000 sider. Leverer skarp printkvalitet og pålidelig drift til OKI C532dn og MC563dn printere.

• oki toner
• cyan toner
• lasertoner
• 46490607
• printerpatron
• Kontor og professionel udskrift
• 6000 siders kapacitet

Beskrivelse

OKI 46490607 Cyan Lasertoner er en original tonerpatron designet til professionel brug i OKI laserprintere. Med en imponerende kapacitet på 6000 sider ved 5% dækning, sikrer denne cyan toner langvarig og pålidelig drift. Toneren er kompatibel med flere OKI printermodeller, herunder C532dn, C542dn, MC563dn, MC563dnw og MC573dn. Den originale OKI kvalitet garanterer skarp printkvalitet og problemfri funktion, hvilket gør den ideel til kontormiljøer hvor konsistent høj kvalitet er afgørende. Toneren leverer præcise farver og klare dokumenter, perfekt til både tekst og grafik. Ved at vælge original OKI forbrugsstoffer sikrer du optimal ydeevne og forlænger din printers levetid.

Specifikationer

type:Original lasertoner
farve:Cyan
dækning:5%
kapacitet:6000 sider
producent:OKI
varenummer:46490607
kompatible_printere:C532dn, C542dn, MC563dn, MC563dnw, MC573dn

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan toneren udskrive?

OKI 46490607 kan udskrive op til 6000 sider ved 5% dækning, hvilket gør den ideel til større udskriftsjobs.

Hvilke printere er toneren kompatibel med?

Toneren er kompatibel med OKI C532dn, C542dn, MC563dn, MC563dnw og MC573dn modeller.

Er det en original eller kompatibel toner?

Det er en 100% original OKI toner, som garanterer optimal printkvalitet og problemfri drift.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.412 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 1.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.425 kr.

Den nuværende pris på 1.415 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for OKI Tonerkassette cyan, 6.000 sider 46490607 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.415 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.414 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.415 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.414 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.415 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.414 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.415 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.414 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.415 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.414 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret