Gå til hovedindhold

OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480

OKITonere og inkjetpatronerEAN: 5031713042358
Pris fra 1.091 krtil 2.005,21 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 914,21 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 936,25 kr 29. maj

Sammenlign priser på OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1091 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 43979202 Sort Toner Original
1.091 kr
Til butik
OKI 43979202 Sort Toner Original billede

Produktinformation

OKI 43979202 Sort Toner OKI Sort Laser Toner (43979202)

Produktspecifikationer

Mærke: OKI
Kategori: OKI MB 480
EAN: 5031713042358
Varenr.: 43979202
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480
1.100 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI 43979202 Toner Black - Lasertoner Sort
1.101 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OKI 43979202 sort toner - original, 1 stk.
-23%1.309 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-23%1.329 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tonerkassette sort 7.000 sider 43979202 Modsvarer: N/A
1.329 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Toner Sort 7k - B430
1.619 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner Oki B410/430/440 sort
2.005,21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk1.091 kr1.091 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.100 kr1.100 krKøb
3Proshop DK1.101 kr1.101 krKøb
4Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
5Vivas DK1.329 kr1.408 krKøb
6InkClub DK1.329 kr1.329 krKøb
7Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb
8RedOffice Konpap2.005,21 kr2.005,21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480

PriceData har fulgt prisen på OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 936,25 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.024 kr.

Den nuværende pris på 1.091 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for OKI - Sort - original - tonerpatron - for B430d, 430dn, 440dn MB460, 470, 480 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.091 kr154,75 kr (17%)
29. maj 2026936,25 kr154,75 kr (14%)
28. maj 20261.091 kr154,75 kr (17%)
25. maj 2026936,25 kr154,75 kr (14%)
24. maj 20261.091 kr154,75 kr (17%)
21. maj 2026936,25 kr154,75 kr (14%)
20. maj 20261.091 kr154,75 kr (17%)
16. maj 2026936,25 kr154,75 kr (14%)
15. maj 20261.091 kr154,75 kr (17%)
13. maj 2026936,25 kr154,75 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret