Gå til hovedindhold

OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492

OKITonere og inkjetpatroner25.000 siders kapacitetKontor og hjemmekontorEAN: 5031713048671

OKI Tromlekit 44574302 original sort tromle med 25.000 siders kapacitet. Designet til problemfri funktion med OKI B-serien og MB multifunktionsprintere. Læs mere

Pris fra 1.012 krtil 2.099,43 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 1.087,43 kr (52% besparelse)

Sammenlign priser på OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492 og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1012 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 44574302 Sort Tromle Enhed Original
1.012 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tromle 44574302 Modsvarer: N/A
1.185 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492
1.201 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OKI Sort 23000 sider Tromlekit 44574302
1.202 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI drum image B411 B431 - Tromlekit Sort
1.222 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tromlekit sort til OKI - 23.000 sider (44574302)
-2%1.289 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tromlekit sort til OKI - 23.000 sider (44574302)
-2%1.309 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OKI Sort 23000 sider Tromlekit 44574302
1.369 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OKI Tromle 44574302 Sort
-6%1.421 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Tromle Sort 25k – B411/b431
1.494 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Oki Tromle B411/b412/b431/b432, 25000 Sider
1.739,12 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tromle OKI B411/B431 - B432
2.099,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk1.012 kr1.012 krKøb
2InkClub DK1.185 kr1.185 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.201 kr1.201 krKøb
4CompuMail DK1.202 kr1.202 krKøb
5Proshop DK1.222 kr1.222 krKøb
6Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
7Vivas DK1.309 kr1.378 krKøb
8Ultrashop1.369 kr1.369 krKøb
9Teknikproffset DK1.421 kr1.480 krKøb
10Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb
11Hertels Boresko1.739,12 kr1.739,12 krKøb
12RedOffice Konpap2.099,43 kr2.099,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

OKI Tromlekit 44574302

OKI

OKI Tromlekit 44574302 original sort tromle med 25.000 siders kapacitet. Designet til problemfri funktion med OKI B-serien og MB multifunktionsprintere.

• tromlekit
• tromle
• drum unit
• oki tromle
• printertromle
• billedtromle
• 44574302
• Kontor og hjemmekontor
• 25.000 siders kapacitet

Beskrivelse

OKI Tromlekit 44574302 er en original sort tromle designet til OKI laserprintere og multifunktionsprintere. Denne højkvalitets billedtromle sikrer skarpe og klare udskrifter med en kapacitet på op til 25.000 sider. Tromlen er kompatibel med OKI B411, B431, B432, MB471, MB472 og MB491 serien og er nem at installere. Med original OKI teknologi garanteres konsekvent printkvalitet og pålidelig drift. Tromlen arbejder sammen med separate tonerpatroner og er ideel til både kontor og hjemmekontor med moderat til høj udskrivningsvolumen. Valg af originale OKI forbrugsstoffer sikrer optimal printerydelse og forlænger printerens levetid.

Specifikationer

type:Original billedtromle
farve:Sort
garanti:Original OKI garanti
kapacitet:25.000 sider
varenummer:44574302
installation:Nem udskiftning
kompatible_printere:B411, B431, B432, B412, MB471, MB472, MB491, MB492, MB461, MB562, B512

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad er forskellen mellem en tromle og toner?

Tromlen overfører tonerpartikler til papiret, mens toneren indeholder farvestoffet. Begge komponenter er nødvendige for at skabe udskrifter.

Hvor mange sider kan tromlen udskrive?

OKI Tromlekit 44574302 har en kapacitet på op til 25.000 sider ved 5% dækning af siden.

Er det en original OKI tromle?

Ja, dette er en original OKI billedtromle med fuld producentgaranti og optimal kompatibilitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492

PriceData har fulgt prisen på OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.012 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.085 kr.

Den nuværende pris på 1.012 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OKI - Sort - original - tromlekit - for B411, 431 COREFIDO B411, B431 MB461, 471, 491, 492 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 20261.012 kr155 kr (13%)
6. feb. 20261.167 kr155 kr (15%)
23. dec. 20251.012 kr110 kr (10%)
22. dec. 20251.122 kr110 kr (11%)
10. dec. 20251.012 kr173 kr (15%)
9. dec. 20251.185 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret