Gå til hovedindhold

OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530

OKITonere og inkjetpatronerOriginal OKI kvalitetKontor og hjemmeprintEAN: 5031713047971

OKI 44469705 Original Magenta Lasertoner med 2000 siders kapacitet. Designet til OKI C310, C330, C510, C530 og MC-serien for optimal printkvalitet. Læs mere

Pris fra 774 krtil 1.386 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 612 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 774 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
OKI 44469705 Magenta Toner Original
774 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530
853 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OKI 44469705 Magenta Toner
854 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OKI Magenta 2000 sider Toner 44469705
959 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OKI Tonerkassette magenta 2.000 sider 44469705 Modsvarer: N/A
965 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner OKI C300/C330 magenta
1.050 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OKI Magenta 2000 sider Toner 44469705
1.139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oki Toner Magenta 2k - C300/c500
-0%1.181 kr
Før 1.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
OKI Toner C310/330/510/530 Magenta, 2000 Sider
1.313,74 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OKI Toner 44469705 Magenta
1.386 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk774 kr774 krKøb
2CS MEGASTORE DK853 kr892 krKøb
3Proshop DK854 kr893 krKøb
4CompuMail DK959 kr959 krKøb
5InkClub DK965 kr965 krKøb
6RedOffice Konpap1.050 kr1.050 krKøb
7Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
8Dustin DK1.181 kr1.267,25 krKøb
9Hertels Boresko1.313,74 kr1.313,74 krKøb
10Teknikproffset DK1.386 kr1.435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

OKI 44469705 Magenta Lasertoner

OKI

OKI 44469705 Original Magenta Lasertoner med 2000 siders kapacitet. Designet til OKI C310, C330, C510, C530 og MC-serien for optimal printkvalitet.

• oki toner
• lasertoner
• 44469705
• magenta toner
• printer toner
• c310 toner
• c330 toner
• Kontor og hjemmeprint
• Original OKI kvalitet

Beskrivelse

OKI 44469705 er en original magenta lasertoner der sikrer professionel printkvalitet til din OKI printer. Med en kapacitet på 2000 sider ved 5% dækning er denne toner designet specifikt til OKI C310, C330, C510, C530 og MC-serien (MC351, MC361, MC561, MC562). Original OKI tonere garanterer optimal printkvalitet, pålidelig drift og beskytter din printer mod skader. Perfekt til både kontor- og hjemmebrug hvor skarpe, klare magenta farver er vigtige.

Specifikationer

type:Original lasertoner
farve:Magenta
producent:OKI
varenummer:44469705
sidekapacitet:2000 sider ved 5% dækning
kompatible_printere:C310 DN, C330 DN, C510 DN, C530 DN, C511 DN, C531 DN, MC351 DN, MC361 DN, MC561 DN, MC562 DN, MC562 DNW

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke printere er kompatible med denne toner?

OKI 44469705 passer til C310, C330, C510, C530, C511, C531 samt MC351, MC361, MC561 og MC562 serien.

Hvor mange sider kan jeg printe med denne toner?

Toneren har en kapacitet på op til 2000 sider ved 5% farvedækning, hvilket er standardmålingen for lasertonere.

Er dette en original OKI toner?

Ja, dette er en original OKI toner som garanterer optimal printkvalitet og beskytter din printer mod skader.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530

PriceData har fulgt prisen på OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 774 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 845 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 798 kr.

Den nuværende pris på 774 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OKI - Magenta - original - tonerpatron - for OKI MC352, MC361, MC362, MC562 C310, 330, 510, 511, 530 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026774 kr71 kr (8%)
6. feb. 2026845 kr71 kr (9%)
23. dec. 2025774 kr55 kr (7%)
22. dec. 2025829 kr55 kr (7%)
10. dec. 2025774 kr16 kr (2%)
9. dec. 2025790 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret