Gå til hovedindhold

Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life

Oil of lifeSundhed og skønhedEAN: 5704783000824
Pris fra 158 krtil 199,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41,95 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life
158 kr
Til butik
Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of Life
Kategori: Kæmpenatlys Olie
EAN: 5704783000824
Varenr.: 25067
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Oil of life Kæmpenatlysolie, 90kap
161,2 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oil of life Kæmpenatlysolie - 90 kap.
-8%184,95 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oil of life Kæmpenatlysolie - 90 kap. billede

Produktinformation

Livets Olie Kæmpenatlys er en 100 % ren, koldpresset olie fra kæmpenatlysolieplanten. Den indeholder en betydelig mængde GLA (gamma-linolensyre), en essentiel fedtsyre. Sammensætningen kan variere afhængigt af klima og dyrkningsmetoder: Linolsyre (72 %),...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of life
EAN: 5704783000824
Varenr.: 25067
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Oil of life Kæmpenatlysolie 1000 mg - 90 kapsler
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked158 kr158 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk161,2 kr161,2 krKøb
3Helsegrossisten.dk184,95 kr184,95 krKøb
4Duft og Natur199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life

PriceData har fulgt prisen på Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life i 180 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Kæmpenatlysolie 1000mg - 90 kapsler - Oil of life de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026158 kr8,05 kr (5%)
21. maj 2026149,95 kr11,25 kr (7%)
14. apr. 2026161,2 kr18,75 kr (10%)
13. apr. 2026179,95 kr18,75 kr (12%)
3. apr. 2026161,2 kr1,24 kr (1%)
1. apr. 2026159,96 kr1,24 kr (1%)
30. mar. 2026161,2 kr
27. mar. 2026160,95 kr16,95 kr (12%)
11. mar. 2026144 kr14 kr (9%)
10. mar. 2026158 kr14 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret