Gå til hovedindhold

OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m

OboEludstyrEAN: 4012197005054
Pris fra 10 krtil 2.292,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.282,5 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk kabelkanal 15x15 mm sort 2m pvc
10 kr
Til butik
Wdk kabelkanal 15x15 mm sort 2m pvc billede

Produktinformation

Fuld pakke indeholder 56 meter. Kanaloverdel og -underdel med bundperforering.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: kabelkanal
Farve: sort
EAN: 4012197005054
Varenr.: 5401011261
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal 15x15 mm sort (RAL 9005), WDK
11,61 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m
12,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kabelkanal WDK15015SW 15x15 sort
39,95 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kabelkanal WDK15015SW 15x15 sort
39,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Kabelkanal Sort RAL 9005 15x15x2000mm - (112 meter)
2.292,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt10 kr10 krKøb
2Elvvs.dk11,61 kr11,61 krKøb
3vvsfittings.dk12,5 kr12,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN39,95 kr39,95 krKøb
5EL-NETSALG39,95 kr39,95 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.292,5 kr2.292,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m i 179 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 17,72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for OBO WDK 15015 kabelkanal 2000x15x15 mm, Dybsort RAL 9005, 56 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202610 kr1,05 kr (10%)
18. apr. 202611,05 kr1,05 kr (11%)
4. apr. 202610 kr
3. apr. 202610,67 kr
29. mar. 202610 kr
27. mar. 202610,67 kr
11. mar. 202610 kr
10. mar. 202610,67 kr
6. mar. 202610 kr
5. mar. 202610,67 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret