Gå til hovedindhold

OBO Bettermann OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret

OBO BettermannEludstyrEAN: 4012196627554
Pris fra 29 krtil 63 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 6. maj

Sammenlign priser på OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vægkonsol 100mm Tpsag/145 Ez Elektrogalv.
29 kr
Til butik
Vægkonsol 100mm Tpsag/145 Ez Elektrogalv. billede

Produktinformation

Vægkonsollen passer til OBO bettermanns gitterbakker. Gitterbakkerne monteres på konsollen med montageflige, hvorved der kan opnås en væsentlig tidsbesparelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: OBO Elektrogalv. tilbehør
EAN: 4012196627554
Varenr.: 114892
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Konsol TPSAG/145 til 100 mm gitterbakke elektrogalvaniseret
30,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Konsol tp 100mm tpsag/145 ez
31,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONSOL TP 100MM TPSAG/145 EZ
33,74 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO TP-konsol 145 FS Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret
43,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret
63 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk29 kr29 krKøb
2WATTOO.DK30,75 kr30,75 krKøb
3MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN33,74 kr33,74 krKøb
5vvsfittings.dk43,75 kr43,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret

PriceData har fulgt prisen på OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret i 175 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for OBO TP-konsol 145 FS - Til gitterbakke bredde 100 mm, Elgalvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202629 kr1,75 kr (6%)
24. maj 202630,75 kr1,75 kr (6%)
8. maj 202629 kr2 kr (7%)
6. maj 202627 kr3,75 kr (12%)
5. maj 202630,75 kr3,75 kr (14%)
24. apr. 202627 kr3,41 kr (11%)
23. apr. 202630,41 kr3,41 kr (13%)
18. apr. 202627 kr1 kr (4%)
17. apr. 202628 kr1 kr (4%)
8. apr. 202627 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret