Gå til hovedindhold

OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter)

OboEludstyrEAN: 4012195166061
Pris fra 445 krtil 1.340 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 895 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 386,93 kr 7. maj

Sammenlign priser på OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 445 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gitterbakke magic grm55/200 a4
445 kr
Til butik
Gitterbakke magic grm55/200 a4 billede

Produktinformation

Magic gitterbakken adskiller sig fra andre gitterbakker ved at de kan samles uden koblingsbeslag, og monteres de på konsoller med montageflige undgås ydeligere brug af montagebeslag. Dette giver en væsentlig tidbesparelse i montagearbejdet.Gitterbakkerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: gitterbakke
Farve: andet
EAN: 4012195166061
Varenr.: 5437603428
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBO Rustfri Gitterbakke Magic 55x200mm, GRM 55 - stål 316
508 kr
Til butik
OBO Rustfri Gitterbakke Magic 55x200mm, GRM 55 - stål 316 billede

Produktinformation

Magic gitterbakken adskiller sig fra andre gitterbakker ved at de kan samles uden koblingsbeslag, og monteres de på konsoller med montageflige undgås ydeligere brug af montagebeslag. Dette giver en væsentlig tidbesparelse i montagearbejdet. Gitterbakkerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: OBO Rustfri stål gitterbakker
EAN: 4012195166061
Varenr.: 117555
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter)
1.340 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt445 kr445 krKøb
2Elvvs.dk508 kr508 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.340 kr1.340 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 386,93 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 4.428,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 772 kr.

Den nuværende pris på 445 kr er 42% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for OBO Gitterbakke Magic GRM 55/200 A4 HxBxL: 55x200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026445 kr63 kr (12%)
25. maj 2026508 kr3.920,75 kr (89%)
24. maj 20264.428,75 kr3.920,75 kr (772%)
19. maj 2026508 kr63 kr (14%)
16. maj 2026445 kr37,95 kr (9%)
9. maj 2026407,05 kr20,12 kr (5%)
7. maj 2026386,93 kr58,07 kr (13%)
6. maj 2026445 kr58,07 kr (15%)
21. mar. 2026386,93 kr96,07 kr (20%)
20. mar. 2026483 kr96,07 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret