Gå til hovedindhold

OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter)

OboFremføringsmaterielEAN: 4012195360773
Pris fra 376,71 krtil 1.662 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.285,29 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376.71 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GITTERBAKKE MAGIC GRM35/200 A4
376,71 kr
Til butik
GITTERBAKKE MAGIC GRM35/200 A4 billede

Produktinformation

Magic gitterbakken adskiller sig fra andre gitterbakker ved at de kan samles uden koblingsbeslag, og monteres de på konsoller med montageflige undgås ydeligere brug af montagebeslag. Dette giver en væsentlig tidbesparelse i montagearbejdet. Gitterbakkerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4012195360773
Varenr.: 15842653110607
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gitterbakke magic grm35/200 a4
411,25 kr
Til butik
Gitterbakke magic grm35/200 a4 billede

Produktinformation

Magic gitterbakken adskiller sig fra andre gitterbakker ved at de kan samles uden koblingsbeslag, og monteres de på konsoller med montageflige undgås ydeligere brug af montagebeslag. Dette giver en væsentlig tidbesparelse i montagearbejdet.Gitterbakkerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: gitterbakke
Farve: andet
EAN: 4012195360773
Varenr.: 5437603622
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBO Rustfri Gitterbakke Magic 35x200mm, GRM 55 - stål 316
470 kr
Til butik
OBO Rustfri Gitterbakke Magic 35x200mm, GRM 55 - stål 316 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: OBO Rustfri stål gitterbakker
EAN: 4012195360773
Varenr.: 117562
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter)
1.662 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN376,71 kr376,71 krKøb
2MaintainIt411,25 kr411,25 krKøb
3Elvvs.dk470 kr470 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.662 kr1.861 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 376,71 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.200 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 514 kr.

Den nuværende pris på 376,71 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for OBO Gitterbakke Magic GRM 35/200 A4 HxBxL: 35 bredde 200x3000mm rustfri stål 316 - (3 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026376,71 kr34,54 kr (8%)
21. apr. 2026411,25 kr35,75 kr (8%)
18. apr. 2026447 kr55,75 kr (14%)
4. apr. 2026391,25 kr55,75 kr (12%)
3. apr. 2026447 kr55,75 kr (14%)
29. mar. 2026391,25 kr55,75 kr (12%)
27. mar. 2026447 kr55,75 kr (14%)
11. mar. 2026391,25 kr55,75 kr (12%)
10. mar. 2026447 kr55,75 kr (14%)
8. mar. 2026391,25 kr55,75 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret