Gå til hovedindhold

OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå

OboEludstyrEAN: 4012195540076
Pris fra 36,67 krtil 39,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3,08 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,86 kr 14. apr.

Sammenlign priser på OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.67 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Forgreningsdåse Med Gevind M20 Membrand
36,67 kr
Til butik
Forgreningsdåse Med Gevind M20 Membrand billede

Produktinformation

Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå Søgetermer: 5401021339 - - 5401021339 - 4012195540076

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: Hardware
EAN: 4012195540076
Varenr.: 8656502751569
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Forgreningsdåse med gevind m20 membrand
37,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå
38 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forgreningsdse med gevind M20, membrand - OBO Bettermann
39,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk36,67 kr36,67 krKøb
2MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb
4WATTOO.DK39,75 kr39,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå

PriceData har fulgt prisen på OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 34,72 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 36,67 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for OBO Forskruningsdåse IP67 BxHxD: 110x110x51 mm. 7 x M20 gevind med membrand indgang, IK06, halogenfri plast, farve lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202636,67 kr
2. jun. 202637,5 kr
1. jun. 202636,67 kr
31. maj 202637,5 kr
20. maj 202636,67 kr
19. maj 202637,5 kr
25. apr. 202636,67 kr1,81 kr (5%)
14. apr. 202634,86 kr1,14 kr (3%)
13. apr. 202636 kr1,14 kr (3%)
21. mar. 202634,86 kr1,14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret