Gå til hovedindhold

OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418

OBH NordicaElkedlerEAN: 5708642064187
Pris fra 329 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 23. maj

Sammenlign priser på OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 6418 Venice Elkedel 1,5 l.
329 kr
Til butik
OBH 6418 Venice Elkedel 1,5 l. billede

Produktinformation

Venice Glass Kettle har et praktisk håndtag og hældetud, som gør den meget nem at bruge. Kombinationen af glas og rustfrit stål er ikke kun flot, men også gør kedlen meget nem at rengøre. -Elegant elkedel i glas og rustfrit stål. -Praktisk håndtag og hæld...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Elkedel
EAN: 5708642064187
Varenr.: 5708642064187
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Elkedel Venice Glass - Sølv - 2200 W
332 kr
Til butik
OBH Nordica Elkedel Venice Glass - Sølv - 2200 W billede

Produktinformation

Lækker elkedel i kvalitetsmaterialer. Venice Glass Kettle har et praktisk håndtag og hældetud, som gør den meget nem at bruge. Kombinationen glas og rustfrit stål er ikke kun flot, men også gør kedlen meget nem at rengøre. Lav en god kop te eller giv madlavning en hjælpende hånd ved at koge op vand direkte i Venice Glass Kettle. Automatisk slukningsfunktion og tørkogningsbeskyttelse til sikker brug. Med en kapacitet på 1,5 L dækker den dine behov uden at fylde for meget i køkkenet. Elegant elkedel i glas og rustfrit stål Praktisk håndtag og hældetud Kapacitet 1,5 L Ledningsfri og med tørkogningsbeskyttelse Automatisk slukningsfunktion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: 6418
EAN: 5708642064187
Varenr.: 2889490
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418
-36%340 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless  6418 billede

Produktinformation

Elegant vattenkokare i kvalitativa material, Venice Glass Kettle har bekvämt handtag och hällpipa som gör vattenkokaren mycket enkel att använda. Kombinationen glas och rostfritt stål är inte bara snygg utan gör också vattenkokaren mycket enkel att rengöra. Gör en god kopp te eller effektivisera din matlagning genom att koka upp vatten direkt i Venice Glass Kettle. Automatisk avstängningsfunktion och torrkokningsskydd för säker användning. Med kapacitet för 1,5 L täcker den dina behov utan att ta upp för mycket plats i ditt kök. Specifikationer: - Elegant vattenkokare i glas och rostfritt stål, - Bekvämt handtag och hällpip för enkel användning, - Kapacitet för 1,5 L, - Sladdlös och utrustad med torrkokningsskydd, - Automatisk avstängningsfunktion.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Elkedel
EAN: 5708642064187
Varenr.: C25538
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel Venedig glaskedel 1,5 l ledningsfri 6418
-14%439 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS329 kr329 krKøb
2Proshop DK332 kr371 krKøb
3Teknikproffset DK340 kr399 krKøb
4Estore DK439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 291 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for OBH Nordica Vattenkokare Venice glass kettle 1,5 l. cordless 6418 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026329 kr30 kr (10%)
23. maj 2026299 kr30 kr (9%)
22. maj 2026329 kr30 kr (10%)
22. apr. 2026299 kr30 kr (9%)
21. apr. 2026329 kr30 kr (10%)
13. feb. 2026299 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026300 kr1 kr (0%)
10. feb. 2026299 kr8 kr (3%)
3. feb. 2026291 kr8 kr (3%)
24. jan. 2026299 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret