Gå til hovedindhold

OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W

OBH NordicaElkedlerEAN: 5708642064088
Pris fra 219 krtil 359 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W
-22%219 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W billede

Produktinformation

Ledningsfri elkedel, Skjult varmelegeme og Nem at holde ren, 360˚ placering på kontaktpladen, Automatisk afbryder, Tørkogningssikring

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: 6408
EAN: 5708642064088
Varenr.: 2621204
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OBH Nordica Centric Inox 6408 elkedel 1 L Rustfrit stål
-44%279 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Vattenkokare Inox 1,0L6408 (51026408)
282 kr
Til butik
OBH Nordica Vattenkokare Inox 1,0L6408 (51026408) billede

Produktinformation

- Sladdlös vattenkokare i rostfritt stål, - Kapacitet 1,0 liter, - Rostfri botten med täckt värmeelement, - 1600 W, - Automatisk avstängning, - Torrkokningsskydd, - 360° placering på kontaktplattan, - Signallampa, - Löstagbart kalkfilter, - Sladdlängd 70 centimeter.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Elkedel
EAN: 5708642064088
Varenr.: 38-30785
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel Inox 6408 1,0l
-13%349 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 6408 Centric Inox Elkedel 1,0L test
359 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 6408 Centric Inox Elkedel 1,0 L
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK219 kr258 krKøb
2KitchenTime DK279 kr328 krKøb
3Teknikproffset DK282 kr341 krKøb
4Estore DK349 kr349 krKøb
5Kai Berntsen ApS359 kr359 krKøb
6HvidevareShoppen.dk359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W i 162 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 259 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OBH Nordica Elkedel Centric Inox - 6408 - Rustfrit stål - 1650 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026219 kr60 kr (22%)
13. mar. 2026279 kr7 kr (3%)
10. mar. 2026272 kr7 kr (3%)
17. feb. 2026279 kr50 kr (22%)
2. feb. 2026229 kr49 kr (18%)
23. dec. 2025278 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret