Gå til hovedindhold

OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort

OBHOvneEAN: 3045380022232
Pris fra 1.374,4 krtil 2.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 924,6 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 669 kr 24. mar.

Sammenlign priser på OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1374.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort
1.374,4 kr
Til butik
OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: SEB
Kategori: Airfryer
Farve: 1
Artikel nr.: FW2018S0
EAN: 3045380022232
Varenr.: 9693809
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH FW2018S0 Easy Fry & Grill 3 i 1 Steam+
1.499 kr
Til butik
OBH FW2018S0 Easy Fry & Grill 3 i 1 Steam+ billede

Produktinformation

Airfryer 3i1 fra OBH - model FW2018S0 Xl model med en kapacitet på 6,5 liter - 8 portioner Airfryer, grill og dampfunktion i en maskine Touchskærm med 7 forudindstillede programmer Aftagelige dele tåler opvaskemaskine

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Friturekogere og Airfryer
EAN: 3045380022232
Varenr.: 3045380022232
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH FW2018S0 Easy Fry & Grill 3 i 1 Steam+
1.699 kr
Til butik
OBH FW2018S0 Easy Fry & Grill 3 i 1 Steam+ billede

Produktinformation

Airfryer fra OBH - model FW2018S0 3-i-1 airfryer, grill og dampkoger - alle smarte funktioner i én maskine XL-kapacitet på 6,5 liter - perfekt til 8 portioner Smidig touchskærm med 7 forindstillede programmer Praktisk grillt

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Friturekogere/Airfryer
EAN: 3045380022232
Varenr.: 3045380022232
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OBH Nordica Easy Fry & Grill 3-in-1 steam + air fryer Sort
-29%2.199 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OBH Nordica Frituregryde Easy Fry & Grill 3in1 Steam+
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.374,4 kr1.374,4 krKøb
2HvidevareShoppen.dk1.499 kr1.499 krKøb
3Kai Berntsen ApS1.699 kr1.699 krKøb
4KitchenTime DK2.199 kr2.199 krKøb
5SA-Service.dk2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 669 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 1.557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.217 kr.

Den nuværende pris på 1.374,4 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for OBH Nordica Easy Fry & Grill FW2018S0 3in1 Steam+ - Varmluftsrister - 6.5 liter - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20261.374,4 kr124,6 kr (8%)
22. apr. 20261.499 kr58 kr (4%)
21. apr. 20261.557 kr58 kr (4%)
27. mar. 20261.499 kr830 kr (124%)
24. mar. 2026669 kr830 kr (55%)
17. feb. 20261.499 kr830 kr (124%)
2. feb. 2026669 kr830 kr (55%)
23. dec. 20251.499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret