Gå til hovedindhold

OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta

OBHVaffeljernEAN: 5708642069915
Pris fra 349 krtil 479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 323 kr 5. apr.

Sammenlign priser på OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 6991 Deluxe Waffle Maker Single
349 kr
Til butik
OBH 6991 Deluxe Waffle Maker Single billede

Produktinformation

Single vaffeljern fra OBH - Model OBH 6991 Deluxe Hjertevafler Temperatur indstilling og indikator 1000 watt

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Vaffeljern
EAN: 5708642069915
Varenr.: 5708642069915
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta
374 kr
Til butik
OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta billede

Produktinformation

OBH Nordica Deluxe Single är ett stilrent våffeljärn i rostfritt stål, med vilket du kan göra fem hjärtformade våfflor i ett svep. Starta din egen våffelstång och värm upp strykjärnet. Njut med grädde, sylt, bär och olika pålägg och pålägg. Ingenting smakar så gott som nygräddade våfflor och de är verkligen en favorit bland många små och stora sötsaker. Många sorters trendiga godsaker, Du kan trolla fram läckra krispiga våfflor till frukost, ett kvällsmellanmål, middag, efterrätt, till barnkalas, för den som är hungrig och till överraskningsgäster. De är också supertrendig brunchmat. Lätt att städa, När alla är nöjda är rengöringen enkel och bekväm tack vare den högkvalitativa non-stick-beläggningen på bakytorna. Teknisk information, Effekt: 1 000 W, Rostfritt stål, 5 hjärtformade våfflor på en gång, Justerbar baktemperatur, Non-stick behandlade bakytor, Indikatorlampa: ström på/klar för användning, Mått: 25,9 cm (B) x 19,4 cm (D) x 8,1 cm (H), Vikt: 2,05 kg, Sladdlängd: 1,2 m.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Vaffeljern
EAN: 5708642069915
Varenr.: C43773
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 6991 Deluxe Waffle Maker Single
449 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OBH Nordica Vaffeljern De Luxe Single
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HvidevareShoppen.dk349 kr349 krKøb
2Teknikproffset DK374 kr433 krKøb
3Kai Berntsen ApS449 kr449 krKøb
4SA-Service.dk479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta i 169 dage. Laveste pris i perioden er 317 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for OBH Nordica Deluxe Single -vohvelirauta de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026349 kr25 kr (7%)
31. maj 2026374 kr25 kr (7%)
23. maj 2026349 kr25 kr (7%)
22. maj 2026374 kr25 kr (7%)
22. apr. 2026349 kr25 kr (7%)
21. apr. 2026374 kr25 kr (7%)
13. apr. 2026349 kr18 kr (5%)
11. apr. 2026331 kr8 kr (2%)
5. apr. 2026323 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026324 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret