Gå til hovedindhold

OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort

OBH NordicaHjem og haveEAN: 5708642063982
Pris fra 363 krtil 569 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 329 kr 8. maj

Sammenlign priser på OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 363 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Big Popper Popcorn - 6398
363 kr
Til butik
OBH Nordica Big Popper Popcorn - 6398 billede

Produktinformation

Popcorn maskine, der giver et perfekt resultat! Et sundere alternativ til snacks. Popper 4,5 liter færdige popcorn. Pop, vend og tilsæt salt! Kapacitet: 4,5 l Non-stick belægning Låget fungerer også som skål.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Andre koekkenapparater
Artikel nr.: 6398
EAN: 5708642063982
Varenr.: 2343075
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
OBH Nordica Big Popper 1000w popcornmaskine
363 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Popcornmaker Big Popper 6398 (51806398)
-6%375 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OBH Nordica Popcornmaker Big Popper 6398 (51806398) billede

Produktinformation

Servera goda nypoppade popcorn till fredagsmyset, barnkalaset eller slutspelsfinalen på TV. Denna popcornmaskin från OBH Nordica ger ett perfekt resultat varje gång med en äkta popcornsmak från riktiga majskorn. Minskad risk för fastbränning med roterande omrörare. Nonstick-beläggning gör den enkel att rengöra. När du poppat klart är det bara att vända maskinen upp-och-ned och servera popcornen i den genomskinliga överdelen som fungerar som praktiskt serveringsskål!, Egenskaper, Popcornmaskin som ger ett perfekt resultat, Högeffektiv med roterande omrörare, Strömbrytare med signallampa, Non-stick beläggning – enkel att rengöra, Locket kan användas som serveringsskål, Kapacitet: ca 4,5 liter färdiga popcorn.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Popcorn maskiner
EAN: 5708642063982
Varenr.: 38-30725
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH 6398 Popcornmaskine
414 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH 6398 Popcornmaskine
425 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort
428 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OBH Nordica Popcornmaskine 6398
459 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OBH Nordica Big Popper 6398 Popcorn-maskine 1kW Sort
489 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH Nordica 6398 - Popcorn maskine
499,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Popcorn maker Big Popper 6398
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK363 kr402 krKøb
2Komplett DK363 kr363 krKøb
3Teknikproffset DK375 kr434 krKøb
4HvidevareShoppen.dk414 kr414 krKøb
5Kai Berntsen ApS425 kr425 krKøb
6CS MEGASTORE DK428 kr467 krKøb
7SA-Service.dk459 kr459 krKøb
8Ultrashop489 kr489 krKøb
9Homeshop DK499,95 kr499,95 krKøb
10Estore DK569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 363 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 363 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for OBH Nordica Big Popper 6398 - Popcorn-maskine - 4.5 liter - 1 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026363 kr34 kr (10%)
8. maj 2026329 kr34 kr (9%)
8. apr. 2026363 kr34 kr (10%)
24. mar. 2026329 kr34 kr (9%)
17. feb. 2026363 kr34 kr (10%)
2. feb. 2026329 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret