Gå til hovedindhold

Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser

OakleySolbrillerEAN: 0888392243683
Pris fra 1.180 krtil 2.010 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 830 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.160 kr 13. maj

Sammenlign priser på Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1180 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Radar EV Path Prizm Road - Cykelbrille - Sort/Rød
1.180 kr
Til butik
Oakley Radar EV Path Prizm Road - Cykelbrille - Sort/Rød billede

Produktinformation

Oakley Radar EV er relanceret med forbedret design og optik, der matcher de højeste krav fra landevejscyklister. Med højere linse og ...

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Cykelbriller
EAN: 0888392243683
Varenr.: 888392243683
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oakley Radar EV Path, PRIZM™, Matte Black
-33%1.344 kr
Før 2.010 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Radar EV Path, PRIZM™, Matte Black billede

Produktinformation

Med Radar EV Path har Oakley trukket på alt deres erfaring med design af solbriller for at fremstille den ultimative sportssolbrille. Oakley Radar EV Path sidder tæt, giver maksimalt udsyn og vejer ganske lidt. Denne model kommer med Prizm Road glas, som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Solbriller
Farve: Matte Black/Prizm Road
Størrelse: Onesize
EAN: 0888392243683
Varenr.: 16623-20279-55365
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Radar EV Path, PRIZM™, Matte Black
-33%1.344 kr
Før 2.010 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oakley Radar® EV Path 9208 920846 38
-5%1.354 kr
Før 1.426 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oakley Radar EV Path solbriller - sort stel, lilla linse, polariseret
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oakley Radar EV Path solbriller - sort stel, lilla linse, polariseret
1.619 kr
Til butik
Gå til Synoptik DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser
2.010 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk1.180 kr1.180 krKøb
2Skisport.dk1.344 kr1.344 krKøb
3AktivVinter.dk1.344 kr1.344 krKøb
4Cocopanda DK1.354 kr1.354 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
7Synoptik DK2.010 kr2.010 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser

PriceData har fulgt prisen på Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.160 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.458 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.214 kr.

Den nuværende pris på 1.180 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Oakley Radar EV Path 0OO9208 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.180 kr17 kr (1%)
15. maj 20261.163 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.160 kr20 kr (2%)
10. maj 20261.180 kr57 kr (5%)
8. maj 20261.237 kr57 kr (5%)
5. maj 20261.180 kr57 kr (5%)
4. maj 20261.237 kr57 kr (5%)
24. apr. 20261.180 kr57 kr (5%)
23. apr. 20261.237 kr57 kr (5%)
9. apr. 20261.180 kr164 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret