Gå til hovedindhold

Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame

OakleySolbrillerEAN: 0888392546616
Pris fra 1.021 krtil 1.520 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 499 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1021 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley M2 Frame XL, PRIZM™, Polished Black
-2%1.021 kr
Før 1.040 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley M2 Frame XL, PRIZM™, Polished Black billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Solbriller til ski og sport
Farve: Polished Black
Størrelse: Onesize
EAN: 0888392546616
Varenr.: 26315-29851-82666
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oakley M2 Frame XL, PRIZM™, Polished Black
-32%1.040 kr
Før 1.520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley M2 Frame XL, PRIZM™, Polished Black billede

Produktinformation

Oakley M2 Frame XL er en performance-orienteret solbrille, der er designet til at optimere synsfeltet og komforten under aktivitet. Brillen er udstyret med Prizm™-linseteknologi, som forstærker farver, kontrast og detaljer, hvilket sikrer et klart o

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Solbriller
Farve: Polished Black
Størrelse: Onesize
EAN: 0888392546616
Varenr.: 26315-29851-82666
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame
-26%1.040 kr
Før 1.410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame billede

Produktinformation

Oakley M2 Frame XL er den seneste udvikling af den populære M2-brille fra Oakley, som tager ydeevnen til et helt nyt niveau med forbedret lodret dimension.Selv når dit hoved vender nedad, vil vigtige ting stadig være i dit synsfelt. Derfor er disse briller især godt til aktiviteter som cykling.M2 Frame XL lavet med komfortable unobtainium næsepuder, der holder brillerne sikkert på plads – også når du sveder. Derudover er de desuden lavet med letvægts O Matter stel som giver dig masser af holdbarhed og komfort under hele din træning.

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: solbriller
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 0888392546616
Varenr.: 98976
Gå til Synoptik DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oakley M2 Frame XL OO9343 Solbriller - Runde Sort Spejlede Linser
1.520 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1AktivVinter.dk1.021 kr1.021 krKøb
2Skisport.dk1.040 kr1.040 krKøb
3Løbeshop DK1.040 kr1.040 krKøb
4Synoptik DK1.520 kr1.520 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame

PriceData har fulgt prisen på Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.012 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.520 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.146 kr.

Den nuværende pris på 1.021 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Oakley M2 Frame XL Solbriller - Prizm Sapphire, Optimal Ydelse & Komfort til Dame de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.021 kr19 kr (2%)
30. mar. 20261.040 kr100 kr (9%)
28. mar. 20261.140 kr29 kr (3%)
27. mar. 20261.111 kr88 kr (7%)
26. mar. 20261.199 kr88 kr (8%)
24. mar. 20261.111 kr88 kr (7%)
14. mar. 20261.199 kr321 kr (21%)
13. mar. 20261.520 kr321 kr (27%)
11. mar. 20261.199 kr59 kr (5%)
6. mar. 20261.140 kr128 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret