Gå til hovedindhold

NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - intern USB 2.0 hub, 4 porte - sort

NZXTHubs og switchesEAN: 5060301696321
Pris fra 162 krtil 279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 28. maj

Sammenlign priser på NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - intern USB 2.0 hub, 4 porte - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 Sort
162 kr
Til butik
NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 Sort billede

Produktinformation

NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - Hub - 4 x USB 2.0 (intern')

Produktspecifikationer

Mærke: NZXT
Artikel nr.: AC-IUSBH-M3
EAN: 5060301696321
Varenr.: 996502184
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NZXT Internal (Gen 3) USB hub - USB 2.0 - 4 ports - Sort
171 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NZXT intern USB Hub - Hub - (Gen. 3) - 4 x USB 2.0 (intern)
209 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 Sort
229 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-header hub til kabinet - NZXT AC-IUSBH-M3, sort
-4%259 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-header hub til kabinet - NZXT AC-IUSBH-M3, sort
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - intern USB 2.0 hub, 4 porte - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - intern USB 2.0 hub, 4 porte - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2Proshop DK171 kr210 krKøb
3CS MEGASTORE DK209 kr248 krKøb
4Ultrashop229 kr229 krKøb
5Boligcenter DK259 kr259 krKøb
6Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - intern USB 2.0 hub, 4 porte - sort

PriceData har fulgt prisen på NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - intern USB 2.0 hub, 4 porte - sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - intern USB 2.0 hub, 4 porte - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for NZXT Internal USB Hub AC-IUSBH-M3 - intern USB 2.0 hub, 4 porte - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026162 kr5 kr (3%)
28. maj 2026157 kr1 kr (1%)
26. maj 2026158 kr1 kr (1%)
25. maj 2026157 kr1 kr (1%)
24. maj 2026158 kr1 kr (1%)
22. maj 2026157 kr1 kr (1%)
21. maj 2026158 kr3 kr (2%)
20. maj 2026161 kr4 kr (3%)
16. maj 2026157 kr4 kr (2%)
15. maj 2026161 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret