Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown

Pris fra 97 krtil 129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87,51 kr 29. apr.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Ash Brown
97 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Ash Brown billede

Produktinformation

Zero To Brow Longwear Brow Gel er flydende bryngel fra NYX Professional Makeup, der giver dig øjeblikkeligt fyldige bryn, som ser naturlige ud.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: K5425800
EAN: 0800897232825
Varenr.: 3279948
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel - 05 Ash Brown er en flydende bryngel, som giver dig øjeblikkeligt fyldige bryn, der ser naturlige ud. Formlen holder i op til 2 dage uden at smitte af, falme eller tvære ud. Med NYX Prof. Makeup Zero To Bro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 0800897232825
Varenr.: 107212
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Ash Brown 05 - 2 g
124 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Ash Brown 05 - 2 g billede

Produktinformation

Fyldigere øjenbryn med naturlig finish i askebrun nuance NYX Zero to Brow gel i askebrun giver dig øjeblikkeligt fyldigere og veldefinerede øjenbryn, der ser naturlige ud. Denne innovative øjenbryns-gel har en langvarig formel, der holder i op til 2 dage uden at smudse, falde af eller falme. Den præcise applikator gør det nemt at forme og definere brynene præcis som du vil, mens den medfølgende børste hjælper dig med at tone ud skarpe kanter for et blødt, naturligt finish. Perfekt til dig, der vil have kontrol over dit øjenbrynslook og elsker produkter, der virkelig leverer resultater. Derfor kommer du til at elske denne askebrune øjenbryns-gel Langvarig formel der holder i op til 2 dage uden at smudse Præcis applikator til eksakt formning og definition af brynene Medfølgende spoolie-børste til naturligt finish og bløde kanter Vegansk formel der giver fyldigere bryn med naturligt look Sådan får du perfekte øjenbryn med NYX Zero to Brow gel Begynd med at børste brynene på plads med spoolie-børsten, påfør derefter formlen og form brynene med applikatoren, og lad til sidst formlen virke i 60 sekunder for bedste resultat. Klar til at forvandle dine øjenbryn? Opdag NYX Zero to Brow gel allerede i dag og få det naturlige, veldefinerede look, du altid har ønsket!

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgel og mascaror
Størrelse: 2 g
Artikel nr.: 117303
EAN: 0800897232825
Varenr.: 117303
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Zero to Brow Longware Brow Gel 05 Ash Bro
125 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Ash Brown 5 (2,3 g)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK97 kr97 krKøb
2NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
3NordicFeel DK124 kr124 krKøb
4Lyko DK125 kr125 krKøb
5Bangerhead DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown i 181 dage. Laveste pris i perioden er 75,6 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 05 Ash Brown de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202697 kr23 kr (19%)
10. maj 2026120 kr23 kr (24%)
9. maj 202697 kr4 kr (4%)
8. maj 2026101 kr3 kr (3%)
4. maj 2026104 kr1 kr (1%)
3. maj 2026103 kr15,49 kr (18%)
29. apr. 202687,51 kr16,49 kr (16%)
17. apr. 2026104 kr6 kr (5%)
14. apr. 2026110 kr7 kr (7%)
11. apr. 2026103 kr21 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret