Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe

Pris fra 97 krtil 124 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85,28 kr 28. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Taupe 03 2
97 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Taupe 03 2 billede

Produktinformation

Zero To Brow Longwear Brow Gel er flydende bryngel fra NYX Professional Makeup, der giver dig øjeblikkeligt fyldige bryn, som ser naturlige ud.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: K5425100
EAN: 0800897232740
Varenr.: 3279953
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel - 03 Taupe er en flydende bryngel, som giver dig øjeblikkeligt fyldige bryn, der ser naturlige ud. Formlen holder i op til 2 dage uden at smitte af, falme eller tvære ud. Med NYX Prof. Makeup Zero To Brow Lo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 0800897232740
Varenr.: 107211
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Zero to Brow Longware Brow Gel 03 Taupe
104 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Zero to Brow Longware Brow Gel 03 Taupe billede

Produktinformation

Zero To Brow Longwear Brow Gel flydende bryngel fra NYX Professional Makeup giver dig øjeblikkeligt fyldige bryn der ser naturlige ud. Formlen holder i op til 2 dage uden at smitte af, falme eller tvære ud. Anvend med en af Zero to Brow Stencil-skabelonenerne for hjælp til at lave den perfekte form - vælg med ""Skinny"" eller ""Thick"". - Holder op til 2 dage- Præcis applikator - Børste som nænsomt toner skarpe kanter ud- Lav selv den form du ønsker, eller anvend bryngelen med skabelonen Zero To Brow Stencils- Smitter ikke af, falmer ikke og tværer ikke ud - Vegansk formel**Ingen ingredienser af animalsk oprindelse.Anvendelse:Trin 1: Anvend spoolie-børsten til at børste hårene på plads. Trin 2: Påfør formlen, og form brynene med applikatoren. Anvend børsten til nænsomt at tone skarpe kanter ud. Trin 3: Lad formlen sætte sig i 60 sekunder uden at røre den. For det bedste resultat: Undgå brynområdet når du renser ansigtet. Lav selv den form du ønsker, eller anvend sammen med Zero To Brow Stencils. NYX PROFESSIONAL MAKEUP Zero to Brow Longware Brow Gel 03 Taupe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgel
Artikel nr.: K5425101
EAN: 0800897232740
Varenr.: 1859-666-0007
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Taupe 3 (2,3 g)
-10%116 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel Taupe 03 - 2 g
124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK97 kr97 krKøb
2NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
3Lyko DK104 kr104 krKøb
4Bangerhead DK116 kr116 krKøb
5NordicFeel DK124 kr124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe i 181 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for NYX Professional Makeup Zero To Brow Longwear Brow Gel 2 ml - 03 Taupe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202697 kr2 kr (2%)
14. maj 202699 kr2 kr (2%)
9. maj 202697 kr4 kr (4%)
8. maj 2026101 kr2 kr (2%)
17. apr. 2026103 kr5 kr (5%)
15. apr. 2026108 kr1,4 kr (1%)
13. apr. 2026106,6 kr1,4 kr (1%)
7. apr. 2026108 kr10,54 kr (11%)
5. apr. 202697,46 kr10,54 kr (10%)
4. apr. 2026108 kr10,54 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret