Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml

NYX Professional MakeupLæbestiftEAN: 0800897142834
Pris fra 51 krtil 85 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 17. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nyx Soft Matte Lip Cream 8 ml.- 02 Stockholm
51 kr
Til butik
Nyx Soft Matte Lip Cream 8 ml.- 02 Stockholm billede

Produktinformation

NYX Soft Matte Lip Cream 8 ml.- 02 Stockholm Soft Matte Lip Cream fra NYX i nuancen 02 Stockholm er en cruelty-free, vegansk flydende læbestift i en varm, nude-rosa farve. Den kombinerer intensiv farvepigmentering med en blød, mat finish, hvilket giver læberne et elegant og naturligt udtryk, perfekt til både hverdag og særlige lejligheder. Den lette, cremede formel glider jævnt på læberne og tørrer til en langtidsholdbar mat finish, som føles behagelig uden at tørre ud. Med Soft Matte Lip Cream 02 Stockholm kan du skabe et sofistikeret look, der passer til enhver hudtone. Egenskaber: Farve: 02 Stockholm - varm, nude-rosa Soft matte finish - elegant, ikke-klæbende mat effekt Cruelty-free og vegansk - produceret uden dyretest Langtidsholdbar - holder farven på plads i flere timer 8 ml - praktisk størrelse til tasken eller rejser Anvendelse: Påfør direkte på læberne med den indbyggede applikator for præcis dækning. Lad læbestiften tørre et øjeblik for at opnå den perfekte matte finish. Kan kombineres med lip liner for et mere defineret og holdbart look. NYX Soft Matte Lip Cream 02 Stockholm 8 ml giver dine læber intensiv farve i varm, nude-rosa, blød mat finish og et naturligt, elegant look, ideel til daglig brug eller særlige lejligheder.

Produktspecifikationer

Mærke: Nyx
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 800897142834
EAN: 0800897142834
Varenr.: 3422329
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Stockholm SMLC02 8ml
58 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Stockholm
-27%64 kr
Før 88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream 8 ml - Stockholm
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Soft Matte Lip Cream Stockholm
-42%75 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml
84 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Soft Matte Lip Cream Stockholm
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK51 kr90 krKøb
2Cocopanda DK58 kr58 krKøb
3Bangerhead DK64 kr64 krKøb
4NiceHair.dk67,46 kr67,46 krKøb
5Teknikproffset DK75 kr124 krKøb
6NordicFeel DK84 kr84 krKøb
7Lyko DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml i 140 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream SMLC02 Stockholm - 8 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202651 kr7 kr (12%)
30. maj 202658 kr9 kr (18%)
29. maj 202649 kr2 kr (4%)
28. maj 202651 kr7 kr (12%)
18. maj 202658 kr1 kr (2%)
12. maj 202659 kr3 kr (5%)
11. maj 202662 kr4 kr (7%)
17. apr. 202658 kr5,42 kr (9%)
10. apr. 202663,42 kr6,58 kr (9%)
9. apr. 202670 kr11 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret