Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLip glossEAN: 0800897207366
Pris fra 77 krtil 117 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75,2 kr 14. apr.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine On A Mi
77 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine On A Mi billede

Produktinformation

Si hej til Shine Loud High Pigment Lip Shine, NYX Prof. Makeups første ultrapigmenterede lipgloss, der holder i op til 16 timer uden at smitte af.

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: K4797400
EAN: 0800897207366
Varenr.: 3208706
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission
-30%90,59 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine - On A Mission bliver læbefarven, som du ikke kan leve uden! Dette er en **to-trins farve**, som kombinerer en intens og smuk farve med en glaslignende finish - disse to giver tilsammen en uovertruffen fa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Gloss
EAN: 0800897207366
Varenr.: 90801
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine On A Mis
115 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine On A Mis billede

Produktinformation

NYX’ første ultrapigmenterede lipgloss, der holder i op til 16 timer uden at flyde ud. Let og behagelig at have på læberne. Denne veganske formel giver en fuldstændig vanvittig farve i blot et enkelt strøg og en blank finish, der ikke føles klistret. Smart to-trins-teknologi. Brug den højpigmenterede basecoat, beriget med skønne olier*, med den superreflekterende, ikke-kæbende topcoat** for at opnå den mest uforglemmelige glans, du kan forestille dig! Holder i op til 16 timer - flyder ikke ud. Den vil ikke røre sig ud af flækken, løbe ud eller miste intensitet: Du kan kysse, drikke og kaste med håret så meget, du vil. *Beriget med olie fra macadamiafrø, koriander, jojobafrø, abrikoskerner og passionsfrugt. **beriget med E-vitamin derivater. NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine On A Mis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Artikel nr.: K4797401
EAN: 0800897207366
Varenr.: 1859-584-0018
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Shine Loud Pro Pigment Lip Shine On A Mission - 6,8 g
117 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK77 kr77 krKøb
2NiceHair.dk90,59 kr90,59 krKøb
3Lyko DK115 kr115 krKøb
4NordicFeel DK117 kr117 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission i 181 dage. Laveste pris i perioden er 70,46 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 111 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine 3,4 ml - On A Mission de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202677 kr1 kr (1%)
20. maj 202678 kr5 kr (6%)
19. maj 202683 kr3 kr (3%)
14. maj 202686 kr8 kr (10%)
28. apr. 202678 kr12,59 kr (14%)
24. apr. 202690,59 kr12,41 kr (12%)
23. apr. 2026103 kr27,8 kr (37%)
14. apr. 202675,2 kr4,7 kr (6%)
10. apr. 202679,9 kr31,1 kr (28%)
9. apr. 2026111 kr31,1 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret