Gå til hovedindhold

NYX PROFESSIONAL MAKEUP NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLip glossEAN: 0800897207267
Pris fra 97 krtil 107 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75,51 kr 10. mar.

Sammenlign priser på NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine Overnig
97 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Shine Loud High Pigment Lip Shine Overnig billede

Produktinformation

Si hej til Shine Loud High Pigment Lip Shine, NYX Prof. Makeups første ultrapigmenterede lipgloss, der holder i op til 16 timer uden at smitte af.

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: K4796400
EAN: 0800897207267
Varenr.: 3208707
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine Overnigh
104 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine Overnigh billede

Produktinformation

NYX’ første ultrapigmenterede lipgloss, der holder i op til 16 timer uden at flyde ud. Let og behagelig at have på læberne. Denne veganske formel giver en fuldstændig vanvittig farve i blot et enkelt strøg og en blank finish, der ikke føles klistret. Smart to-trins-teknologi. Brug den højpigmenterede basecoat, beriget med skønne olier*, med den superreflekterende, ikke-kæbende topcoat** for at opnå den mest uforglemmelige glans, du kan forestille dig! Holder i op til 16 timer - flyder ikke ud. Den vil ikke røre sig ud af flækken, løbe ud eller miste intensitet: Du kan kysse, drikke og kaste med håret så meget, du vil. *Beriget med olie fra macadamiafrø, koriander, jojobafrø, abrikoskerner og passionsfrugt. **beriget med E-vitamin derivater. NYX PROFESSIONAL MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine Overnigh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Artikel nr.: K4796400
EAN: 0800897207267
Varenr.: 1859-584-0008
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero
107 kr
Til butik
NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero billede

Produktinformation

16h LOUD SHINE LIP COLOR! Detta är NYXs första ultrapigmenterade läppfärg med hög glans, och upp till 16 timmars hållbarhet. Inget kladd, fastnar inte i fina linjer, inget färgbortfall: du kan kyssas, dricka, kasta med håret, till och med bära det under din mask! Lätt och bekväm på läpparna, den här veganska formeln ger en svepande högpigmenterad färg med icke-klibbig glansig finish. Para bara ihop den högpigmenta basfärgen, infunderad med läppälskande oljor *, med den ultrareflekterande och icke-klibbiga topplack ** för den mesta glansen du någonsin har sett! Innehåll: 2 x 3,4ml * infunderad med macadamiafröolja, korianderfruktolja, jojoba-fröolja, aprikoskärnolja, passionsfruktfröolja ** infunderad med vitamin E-derivat.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Lip gloss
EAN: 0800897207267
Varenr.: C10321

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK97 kr97 krKøb
2Lyko DK104 kr104 krKøb
3Teknikproffset DK107 kr156 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero

PriceData har fulgt prisen på NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero i 181 dage. Laveste pris i perioden er 75,51 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for NYX PROF. MAKEUP Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - Overnight Hero de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202697 kr1 kr (1%)
9. maj 202698 kr4,56 kr (4%)
24. apr. 2026102,56 kr
23. apr. 2026103 kr
21. apr. 2026102,56 kr10,94 kr (12%)
18. apr. 202691,62 kr11,38 kr (11%)
17. apr. 2026103 kr11,38 kr (12%)
10. apr. 202691,62 kr16,38 kr (15%)
7. apr. 2026108 kr10,54 kr (11%)
5. apr. 202697,46 kr10,54 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret