Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural

NYX Professional MakeupAnsigtsmakeupHyaluronsyre infusionFarvekorrektion af ansigtEAN: 0800897249311

NYX Pro Fix Stick Concealer Sienna 14 med hyaluronsyre. Medium dækning, naturlig finish, 12 timers holdbarhed. Perfekt til dyb hudtone med kølige undertoner. Læs mere

Pris fra 105 krtil 178 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 25. maj

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Sienna 14 (1,6 g)
-19%105 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Fix Stick Concealer Stick Sienna 14 1,6 g
115 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer Sienna 14 - 1,6 g
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Pro Fix Stick Correcting Concealer 14 Sie
125 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural
132 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nyx Professional Makeup - Fix Stick Concealer Stick - Sienna 14
159,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX Professional Makeup - Fix Stick Concealer Stick - Sienna 14
178 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK105 kr105 krKøb
2Cocopanda DK115 kr115 krKøb
3NordicFeel DK124 kr124 krKøb
4Lyko DK125 kr125 krKøb
5Proshop DK132 kr171 krKøb
6Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
7Teknikproffset DK178 kr227 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer - Sienna 14

NYX Professional Makeup

NYX Pro Fix Stick Concealer Sienna 14 med hyaluronsyre. Medium dækning, naturlig finish, 12 timers holdbarhed. Perfekt til dyb hudtone med kølige undertoner.

• Farvekorrektion af ansigt
• Hyaluronsyre infusion

Beskrivelse

NYX Professional Makeup Pro Fix Stick Concealer i farven Sienna 14 er den hurtigste måde at perfektionere dit look på. Denne concealer stick korrigerer, skjuler og lysner i ét strøg med medium dækning og en naturlig finish. Infunderet med hyaluronsyre sikrer den fugtighed, mens den crease-resistente formel holder i op til 12 timer. Perfekt til dyb hudtone med kølige undertoner. Den veganske og cruelty-free formel glider blødt på huden og er ideel til farvekorrektion af rødme, mørke ringe og ujævnheder. Bygbar dækning giver dig kontrol over intensiteten.

Specifikationer

Finish:Naturlig
Hudtone:Deep with cool undertones
Funktioner:Vegansk, cruelty-free, crease-proof
Holdbarhed:12 timer
Størrelse:1.6g
Produkttype:Correcting concealer
Nøgleingredienser:Hyaluronsyre

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilken hudtone passer Sienna 14 til?

Sienna 14 er designet til dyb hudtone med kølige undertoner. Den giver en naturlig, blendbar match til mørkere hudtoner.

Kan concealeren bruges under foundation?

Ja, Pro Fix Stick kan bruges både under og over foundation. Anvend den først til farvekorrektion, derefter foundation for optimal dækning.

Hvor længe holder concealeren på huden?

Formlen er udviklet til 12 timers holdbarhed og er crease-resistant, så den holder hele dagen uden at samle sig i folder.

Indeholder produktet skadelige ingredienser?

Nej, concealeren er vegansk og cruelty-free. Den er infunderet med hyaluronsyre, som giver fugtighed til huden under anvendelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural i 161 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for NYX Professional Makeup Pro Fix Stick - correcting concealer - sienna (14) - natural de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026105 kr10 kr (9%)
30. maj 2026115 kr10 kr (10%)
29. maj 2026105 kr10 kr (9%)
28. maj 2026115 kr10 kr (10%)
27. maj 2026105 kr1 kr (1%)
25. maj 2026104 kr11 kr (10%)
23. maj 2026115 kr11 kr (11%)
22. maj 2026104 kr11 kr (10%)
9. maj 2026115 kr7 kr (6%)
8. maj 2026108 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret