Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g

Pris fra 69 krtil 105 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 24. apr.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Powder Louder 07 Espresso Brow Pencil 1,1
69 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Powder Louder 07 Espresso Brow Pencil 1,1 billede

Produktinformation

Powder Louder fra NYX Professional Makeup er en brynblyant, der giver naturlig volumen og en blød pudderagtig finish. Med veganske, volumengivende mikrofibre lavet af bambus.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsblyant
Artikel nr.: K5992700
EAN: 0800897257507
Varenr.: 3308477
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Powder Louder Brow Pen 07 Espresso
-18%89 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Powder Louder Brow Pen 07 Espresso billede

Produktinformation

Powder Louder fra NYX Professional Makeup er en øjenbrynsblyant, der giver naturlig volumen og et blødt, let udtværet look. Med veganske, stærke bambusmikrofibre. Resultat: Et fyldigt, naturligt og let udtværet brynlook med en mat finish. - Holder i op til 12 timer - Vidunderligt bløde pigmenter - Mikrofibre, der kan bygges på for mere intensitet - Naturlig volumen og et blødt look - Vegansk formel*. *Uden ingredienser af animalsk oprindels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynspenne
Vægt: 8g
Artikel nr.: K59927
EAN: 0800897257507
Varenr.: B093213
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g
104 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g billede

Produktinformation

Naturlig volumen og blød definition til perfekte øjenbryn NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen er øjenbrynspen, der forvandler din sminkrutine med sine innovative mikrofibre af bambus. Denne veganske formel giver et naturligt fyldigt brynlook med blød, let udvisket effekt, der holder i op til 12 timer. De dejligt bløde pigmenter kan bygges op for mere intensitet, mens det matte resultat giver en elegant finish, der komplementerer alle makeup-looks. Hvorfor du vil elske denne øjenbrynspen Veganske mikrofibre af bambus, der giver naturlig volumen og blød definition Langtidsholdbar formel, der holder i op til 12 timer Opbyggelig intensitet til tilpasset dækning efter dine ønsker Mat finish, der giver et elegant og poleret brynlook Sådan får du mest ud af din øjenbrynspen Påfør på rene øjenbryn med bløde bevægelser for at udfylde brynenes naturlige form og brug spoolie-børsten til at fordele formlen jævnt over hele øjenbrynet. Klar til at forvandle dine øjenbryn? Oplev NYX Professional Makeup Powder Louder allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsblyanter
Størrelse: 1.15 g
Artikel nr.: 189854
EAN: 0800897257507
Varenr.: 189854
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Powder Louder Brow Pen 07 Espresso
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK69 kr69 krKøb
2Bangerhead DK89 kr89 krKøb
3NordicFeel DK104 kr104 krKøb
4Lyko DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for NYX Professional Makeup Powder Louder 07 Espresso Browpen - 1,15 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202669 kr3 kr (4%)
19. maj 202672 kr2 kr (3%)
11. maj 202674 kr2 kr (3%)
30. apr. 202672 kr4 kr (6%)
24. apr. 202668 kr4 kr (6%)
23. apr. 202672 kr3 kr (4%)
22. apr. 202669 kr1 kr (1%)
17. apr. 202668 kr2,47 kr (4%)
10. apr. 202670,47 kr16,53 kr (19%)
9. apr. 202687 kr18 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret