Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil Ash Brown + Control Freak Eyebrow Gel

NYX Professional MakeupForlængere til øjenbrynMikro-præcisionØjenbrynsformningEAN: 0800897836870

NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil i Ash Brown giver dig perfekte øjenbryn med mikro-præcision. Anvendes daglig til naturlig finish. 4,1★ (437 anmeldelser) Læs mere

Pris fra 69 krtil 198,9 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 129,9 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil Ash Brown + Control Freak Eyebrow Gel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil 5 Ash Brown 0,09 g
69 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Micro Brow Pencil Ash Brown
105 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Brow Pencil + Glue Stick
-10%198,9 kr
Før 221 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil Ash Brown + Control Freak Eyebrow Gel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil Ash Brown + Control Freak Eyebrow Gel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK69 kr69 krKøb
2Lyko DK105 kr105 krKøb
3NordicFeel DK198,9 kr198,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil - Ash Brown

NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil i Ash Brown giver dig perfekte øjenbryn med mikro-præcision. Anvendes daglig til naturlig finish. 4,1★ (437 anmeldelser)

• Øjenbrynsformning
• Mikro-præcision

Beskrivelse

NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil i Ash Brown er det perfekte værktøj til at skabe naturligt flotte øjenbryn. Den ultra-tynde spids giver dig mikro-præcision til at udfylde og definere øjenbrynskårene nøjagtigt som ønsket. Den cremede formel blander sig sømløst med dine naturlige brynhår og giver en naturlig finish der holder hele dagen. Pencilen har en indbygget børste i den anden ende til at blende og forme øjenbrynskårene perfekt. Ideel til daglig brug for alle der ønsker velformede øjenbryn uden besvær. Ash Brown nuancen passer perfekt til lyse til mellembrune hårfarver og giver subtil definition.

Specifikationer

Type:Øjenbrynsfarve
Farve:Ash Brown
Finish:Natural/Matte
Vandfast:Nej
Størrelse:0.09g
Ingredienser:Paraffin, Hydrogenated Vegetable Oil, Petrolatum

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder NYX Micro Brow Pencil på øjenbrynskårene?

Pencilen giver op til 8 timers holdbarhed ved normal brug. For bedst holdbarhed anbefales anvendelse af primer og setting spray.

Hvilke hårfarver passer Ash Brown nuancen til?

Ash Brown er ideel til lyse til mellembrune hårfarver. Den giver en naturlig, ikke for varm undertone der passer til de fleste danske hårfarver.

Hvordan anvendes den indbyggede børste bedst?

Brug børsten til at forme øjenbrynskårene før påføring og til at blende farven efter påføring for et naturligt resultat.

Er NYX Micro Brow Pencil velegnet til følsomme øjne?

Ja, den cremede formel er blid og velegnet til følsomme øjne. Produktet er testet af dermatologer og oftalmologer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil Ash Brown + Control Freak Eyebrow Gel

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil Ash Brown + Control Freak Eyebrow Gel i 180 dage. Laveste pris i perioden er 66,5 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil Ash Brown + Control Freak Eyebrow Gel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil Ash Brown + Control Freak Eyebrow Gel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202669 kr3 kr (4%)
19. maj 202672 kr6 kr (8%)
18. maj 202678 kr4 kr (5%)
9. maj 202682 kr10 kr (14%)
28. apr. 202672 kr32 kr (31%)
22. apr. 2026104 kr5,95 kr (5%)
21. apr. 2026109,95 kr
18. apr. 2026109 kr
24. mar. 2026109,95 kr4,95 kr (5%)
23. mar. 2026105 kr9 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret