Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g

NYX Professional MakeupEyelinerEAN: 0800897115098
Pris fra 52 krtil 76 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 28. apr.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil Yoghurt
-30%52 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil Yoghurt billede

Produktinformation

NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencils kan bruges både som eyeliner og øjenskygge. Formlen med mineralske olier og pudder udtørrer ikke dine øjenlåg og glider let på.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 14g
Artikel nr.: K40130
EAN: 0800897115098
Varenr.: B028574
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g
71 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g billede

Produktinformation

Multifunktionel øjenblyant til uendelige kreative looks NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil i nuancen Yogurt er den ultimative multifunktionelle øjenblyant, der tager din sminkerutine til næste niveau. Med sin cremede formel kan denne pigmenterede blyant bruges som eyeliner til definerede linjer, som øjenskygge til blød farve over hele øjenlåget, eller som primer til at forberede øjnene før din favoritøjenskygge. Den lette at tone ud-formel gør det enkelt at skabe både subtile hverdagslooks og mere dramatiske øjenlooks. Perfekt til dig, der elsker at eksperimentere med forskellige teknikker og få det meste ud af et enkelt produkt. Hvorfor du vil elske denne øjenblyant Tre produkter i ét - fungerer som eyeliner, øjenskygge og primer Cremet og pigmenteret formel, der giver intensiv farveudbytte Nem at tone ud for bløde, naturlige overgange Praktisk jumbostørrelse, der gør applikationen hurtig og nem Sådan får du det meste ud af din Jumbo Eye Pencil Som eyeliner: Slib spidsen og tegn langs vippekanten. Som øjenskygge: Lad den cremede formel dække hele øjenlåget. Som primer: Påfør på hele øjenlåget, ton ud med fingrene eller en børste og læg derefter din favoritøjenskygge på. Klar til at udforske nye kreative muligheder? Oplev NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenskygge
Størrelse: 5 g
Artikel nr.: 14652
EAN: 0800897115098
Varenr.: 14652
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Eye Pencil Yoghurt
75 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Eye Pencil Yoghurt billede

Produktinformation

En helt fantastisk eye pencil, som fås i en masse smukke nuancer! Den cremede eye pencil kan bruges som både en eyeliner og som øjenskygge - eller begge dele! 5 g NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Eye Pencil Yoghurt

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: K4013004
EAN: 0800897115098
Varenr.: 1859-118-0006
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Jumbo Eye Pencil Yogurth
-4%76 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK52 kr52 krKøb
2NordicFeel DK71 kr71 krKøb
3Lyko DK75 kr75 krKøb
4Teknikproffset DK76 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil 611 Yogurt - 5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202652 kr1 kr (2%)
23. maj 202651 kr8 kr (14%)
22. maj 202659 kr8 kr (16%)
9. maj 202651 kr2 kr (4%)
8. maj 202653 kr1 kr (2%)
7. maj 202654 kr5 kr (10%)
28. apr. 202649 kr5 kr (9%)
26. apr. 202654 kr1 kr (2%)
24. apr. 202655 kr1 kr (2%)
19. apr. 202654 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret