Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g

NYX Professional MakeupAnsigtspudderEAN: 0800897834661
Pris fra 97 krtil 125 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72,33 kr 3. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Studio Finish Powder Translucent HDFP01
97 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Studio Finish Powder Translucent HDFP01 billede

Produktinformation

Et let, gennemsigtigt pudder som bidrager til at reducere forekomsten af fine linjer og porer.Det silkebløde, faste puddere har en frisk og mat finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Pudder
Artikel nr.: K4180405
EAN: 0800897834661
Varenr.: 3062139
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup HD Finishing Powder 8 g - Translucent
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup HD Finishing Powder 8 g - Translucent billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup HD Finishing Powder - Translucent er en super skøn og transparent fast pudder, der bruges som det sidste step i din base makeup. Denne lækre og super letvægtede formel føles som ren silke mod huden, og absorberer overskydende olie, så du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Face Powder
EAN: 0800897834661
Varenr.: 78916
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder - Translucent
-24%98 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g
124 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP High Definition Finishing Powder Transluc
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK97 kr97 krKøb
2NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
3Bangerhead DK98 kr98 krKøb
4NordicFeel DK124 kr124 krKøb
5Lyko DK125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 72,33 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder HDFP01 Translucent - 8 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202697 kr4 kr (4%)
8. maj 2026101 kr3 kr (3%)
6. maj 2026104 kr5 kr (5%)
20. apr. 202699 kr9,34 kr (10%)
18. apr. 202689,66 kr9,34 kr (9%)
17. apr. 202699 kr9,34 kr (10%)
16. apr. 202689,66 kr9,34 kr (9%)
14. apr. 202699 kr9,34 kr (10%)
13. apr. 202689,66 kr9,34 kr (9%)
11. apr. 202699 kr9,34 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret