Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown

Pris fra 69 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
NYX fill & fluff eyebrow pomade pencil FFEP05 ash brown 0,2g
69 kr
Til butik
NYX fill & fluff eyebrow pomade pencil FFEP05 ash brown 0,2g billede

Produktinformation

NYX fill & fluff eyebrow pomade pencil FFEP05 ash brown 0,2g NYX Prof. Makeup Precision Brow Pencil - Ash Brown er en fantastisk brynpen. I den ene ende er farven, som er en hård stift med en skrå kant, som man nemt kan tegne små p

Produktspecifikationer

Kategori: Øjne
EAN: 0800897188054
Varenr.: 800897188054
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown
-25%82,46 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil - Ash Brown er det ideelle redskab til skabe smukke bryn med et naturligt og fyldigt look. I den ene ende er der en dråbeformet stift til at farvelægge brynet med. Den har en utrolig cremet og blød konsi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 0800897188054
Varenr.: 79750
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil Ash Brown
108 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil Ash Brown billede

Produktinformation

Boyfriend'-jeans af øjenbrynsverdenen er kommet! Vores nye Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil med dobbelt ender, har en mekanisk dråbeformet ende med pomade til at farve, og en mikro paddle-børste i den anden ende. Den kommer i otte matte farver og en clear, med en blød vokstekstur og et pigmenteret finish. Perfekt til at optegne det lette boy brow-look og bygge volumen der er nem at kontrollere - vores brynstylende duo er lige hvad din makeup-rutine har brug for, til at tage dine bryn til et nyt niveau.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynspenne
Vægt: 14g
Artikel nr.: K35233
EAN: 0800897188054
Varenr.: B052700
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil Ash Br
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix69 kr69 krKøb
2NiceHair.dk82,46 kr82,46 krKøb
3Bangerhead DK108 kr108 krKøb
4Lyko DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown i 181 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil 0.2 g - Ash Brown de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202669 kr18 kr (21%)
17. maj 202687 kr18 kr (26%)
3. maj 202669 kr13 kr (16%)
1. maj 202682 kr13 kr (19%)
16. apr. 202669 kr18 kr (21%)
15. apr. 202687 kr18 kr (26%)
9. mar. 202669 kr19 kr (22%)
8. mar. 202688 kr19 kr (28%)
26. feb. 202669 kr19 kr (22%)
25. feb. 202688 kr19 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret