Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml)

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLip glossEAN: 0800897249526
Pris fra 74 krtil 110 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click Lip Balm No Filter Ne
74 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click Lip Balm No Filter Ne billede

Produktinformation

NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click er en pigmenteret læbepomade, der giver den helt rigtige mængde til dine læber med blot et strøg.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbepomade
Artikel nr.: K5808500
EAN: 0800897249526
Varenr.: 3291865
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml)
-28%83 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml) billede

Produktinformation

Bløde læber med et enkelt klik! NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Stick er en pigmenteret læbepomade, der tilfører den helt rigtige mængde til dine læber med et enkelt klik. Få et boost af næring til dine læber med denne veganske formel*, der er beriget med avocado-, multebær- og hindbærolier. * 12 timers fugt for ultrabehagelig pleje hele dagen. * Beriget med olier og superlette pigmenter for en fin og diskret farve. * Superblank, ikke-klæbende finish. * Find din yndlingsfarve i det stilfulde sortiment. * Nuancer, der passer til alle hudtoner. Vegansk formel*. *Uden ingredienser af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip gloss
Vægt: 13g
Artikel nr.: K58085
EAN: 0800897249526
Varenr.: B090087
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Slick Click Lip Balm 03 No Filter
98 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Slick Click Lip Balm 03 No Filter billede

Produktinformation

Bløde læber med blot 1 klik. NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click er en pigmenteret læbebalsam som med kun ét klik giver præcis den rette mængde til dine læber. Få et boost af pleje med denne veganske formel* som er beriget med avocado-, multebær- og hindbærolie.- 12 timers fugt for ultrabehagelig pleje hele dagen- Beriget med olier og superlette pigmenter for en fin, diskret farve- Superglansfuld finish som ikke klistrer- Find din yndlingsfarve i det lækre sortiment- Nuancer der klæder alle hudtonerVegansk formel*.*Ingen ingredienser af animalsk oprindelse.Anvendelse:Påfør på rene læber for langvarig fugt og en diskret farve. Eller anvend sammen med en lipliner for mere dybde og farve. NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Slick Click Lip Balm 03 No Filter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 2.000000000
Artikel nr.: K5808500
EAN: 0800897249526
Varenr.: 1859-676-0003
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click 03 No Filter Needed - 2 g
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK74 kr74 krKøb
2Bangerhead DK83 kr83 krKøb
3Lyko DK98 kr98 krKøb
4NordicFeel DK110 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml)

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click No Filter Needed 03 (2,3 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202674 kr2 kr (3%)
18. maj 202676 kr1 kr (1%)
12. maj 202677 kr5 kr (6%)
10. maj 202682 kr3 kr (4%)
30. apr. 202685 kr11 kr (15%)
24. apr. 202674 kr8 kr (10%)
21. apr. 202682 kr11 kr (12%)
19. apr. 202693 kr12 kr (15%)
17. apr. 202681 kr17 kr (17%)
14. apr. 202698 kr11 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret