Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir

NYX Professional MakeupMascaraVolumengivende formelØjenmakeup til daglig brugEAN: 0800897140250

Volumengivende og forlængende mascara fra NYX med tilspidset børste. Giver intensive, fyldige vipper der holder hele dagen. Læs mere

Pris fra 81 krtil 105 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 23. apr.

Sammenlign priser på NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Worth The Hype Mascara
-25%81 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Cosmetics - Worth The Hype Mascara Black - 7 ml
-11%88,95 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir
-7%92 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Worth The Hype Mascara 7 ml - sort
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Worth The Hype Mascara 7 ml
104 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Worth The Hype Mascara Wort The Hype
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK81 kr81 krKøb
2BilligParfume.dk88,95 kr88,95 krKøb
3Teknikproffset DK92 kr141 krKøb
4NiceHair.dk97,46 kr97,46 krKøb
5NordicFeel DK104 kr104 krKøb
6Lyko DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

NYX Professional Makeup Worth The Hype Mascara - Sort 7ml

NYX Professional Makeup

Volumengivende og forlængende mascara fra NYX med tilspidset børste. Giver intensive, fyldige vipper der holder hele dagen.

• Øjenmakeup til daglig brug
• Volumengivende formel

Beskrivelse

NYX Professional Makeup Worth The Hype Mascara er den ultimative kombination af volumen og længde til dine øjenvipper. Denne innovative mascara har en let og behagelig formel, der er nem at påføre og giver et naturligt, men dramatisk resultat. Den tilspidsede børste når selv de mindste vipper i øjenkrogen og sikrer jævn fordeling af produktet. Formlen er opbyggelig, så du kan skabe alt fra et naturligt dagslook til et intenst aftenlook. Med sin langvarige holdbarhed klumper den ikke og holder hele dagen uden at smudse.

Specifikationer

Farve:Sort (Black)
Formel:Volumengivende og forlængende
Volumen:7ml
Anvendelse:Opbyggelig dækning
Holdbarhed:Langvarig uden klumpning
Børstetype:Tilspidset børstehoved

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan mascaraen bruges til sensitive øjne?

NYX Worth The Hype Mascara har en mild formel, men kontakt altid din læge hvis du har meget følsomme øjne eller allergi over for makeup produkter.

Hvordan fjerner jeg mascaraen bedst?

Brug en mild makeup fjerner eller micellar vand. Gnid forsigtigt ned over vipperne og skyl derefter med lunkent vand.

Kan jeg bruge flere lag mascara?

Ja, formlen er opbyggelig. Påfør flere tynde lag mens mascaraen stadig er våd for bedst resultat uden klumpning.

Hvor længe holder mascaraen efter åbning?

Mascara bør udskiftes efter 3-6 måneder efter åbning for at undgå bakterievækst og sikre optimal ydeevne.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir

PriceData har fulgt prisen på NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir i 164 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for NYX PROF. MAKEUP Worth The Hype Volumizing & Lengthening Mascara Black/Noir de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202681 kr4 kr (5%)
19. maj 202677 kr2 kr (3%)
18. maj 202675 kr4 kr (6%)
11. maj 202671 kr4 kr (5%)
8. maj 202675 kr2 kr (3%)
6. maj 202677 kr1 kr (1%)
3. maj 202676 kr1 kr (1%)
30. apr. 202677 kr8 kr (12%)
23. apr. 202669 kr5 kr (7%)
21. apr. 202674 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret