Gå til hovedindhold

Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum.

NuxeLip glossEAN: 3264680043529
Pris fra 106 krtil 206 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 5. maj

Sammenlign priser på Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
106 kr
Til butik
Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum. billede

Produktinformation

Nuxe, Very Rose, Hyaluronic Acid, Plumping, Serum, For Lips, 8 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3264680043529
EAN: 3264680043529
Varenr.: 3378812
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Very Rose Plumping Lip Serum 8 ml
107 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Very Rose Lip Plumping Serum, 8ml.
148,95 kr
Til butik
Nuxe Very Rose Lip Plumping Serum, 8ml. billede

Produktinformation

Forelsk dig i den øjeblikkelige volumeneffekt og den naturlige glansfulde finish af Plumping Lip Serum. Dette er ikke bare en lipgloss. Det er et serum til dine læber, formuleret med 98 % ingredienser af naturlig oprindelse og beriget med naturlig hyaluro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
EAN: 3264680043529
Varenr.: 42097
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Very Rose Lip Plumping Serum (8 ml)
-27%160 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Very Rose Plumping Lip Serum 8 ml
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Very rose Plumping Lip Serum 8 ml
173 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Very Rose Lip Plumping Serum 8 ml
206 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK106 kr145 krKøb
2Teknikproffset DK107 kr156 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk148,95 kr148,95 krKøb
4Bangerhead DK160 kr160 krKøb
5NiceHair.dk165 kr165 krKøb
6Lyko DK173 kr173 krKøb
7NordicFeel DK206 kr206 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum.

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum. i 166 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 148,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Nuxe Very Rose Hyaluronic Acid Plumping Serum. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026106 kr1 kr (1%)
9. maj 2026107 kr10 kr (9%)
7. maj 2026117 kr19 kr (19%)
5. maj 202698 kr50,95 kr (34%)
3. maj 2026148,95 kr40,95 kr (38%)
1. maj 2026108 kr12 kr (10%)
25. apr. 2026120 kr10 kr (9%)
24. apr. 2026110 kr3 kr (3%)
11. apr. 2026107 kr3 kr (3%)
10. mar. 2026110 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret