Gå til hovedindhold

Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types

NuxeKosmetikEAN: 3264680023323
Pris fra 287 krtil 681 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 394 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Super Serum [10] 30 ml
287 kr
Til butik
Nuxe Super Serum [10] 30 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 4
Artikel nr.: 3264680023323
EAN: 3264680023323
Varenr.: 7457417
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Super Serum 30ml
287 kr
Til butik
Nuxe Super Serum 30ml billede

Produktinformation

Nuxe Super Serum er et ansigtsserum, der er designet til at forbedre hudens udseende ved at reducere mørke pletter og stabilisere huden. Det indeholder ingredienser som glycerin, niacinamid og hyaluronsyre, som fugter og forbedrer hudens tekstur. Ideelt til normal hudtype, er serumet målrettet kvinder, der ønsker forbedret hudens udstråling.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3264680023323
EAN: 3264680023323
Varenr.: 3004281
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types
316 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Super Serum, 30 ml.
-41%420 kr
Før 710 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
NUXE Super Serum [10] Le Concentré Anti-âge Universel 30 ml
459 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
NUXE Super Serum, 30ml.
489,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nuxe Super Serum (30ml)
-30%506 kr
Før 725 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Super Serum 30 ml
-25%543,75 kr
Før 725 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Super Serum [10] 30 ml
544 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Super Serum 30 ml
681 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK287 kr326 krKøb
2Proshop DK287 kr326 krKøb
3Teknikproffset DK316 kr365 krKøb
4Brandshop420 kr420 krKøb
5Beautycos DK459 kr488 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk489,95 kr489,95 krKøb
7Bangerhead DK506 kr506 krKøb
8NiceHair.dk543,75 kr543,75 krKøb
9Lyko DK544 kr544 krKøb
10NordicFeel DK681 kr681 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types i 184 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 324 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Nuxe Super Serum [10] Age Defying Concentrate 30 ml For All Skin Types de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026287 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026288 kr12 kr (4%)
6. apr. 2026300 kr12 kr (4%)
11. mar. 2026312 kr11 kr (3%)
18. feb. 2026323 kr12 kr (4%)
1. feb. 2026335 kr10 kr (3%)
6. jan. 2026345 kr1 kr (0%)
5. jan. 2026346 kr1 kr (0%)
23. dec. 2025347 kr8 kr (2%)
20. dec. 2025339 kr28 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret