Gå til hovedindhold

NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml

NUXESolcremeEAN: 3264680005862
Pris fra 100 krtil 177 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml
-60%100 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml billede

Produktinformation

NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 er en lækker sololie med en lav solbeskyttelse. Olien kan både bruges til ansigt og krop, og er vandafvisende. På grund af oliebasen har den en nærende virkning på huden, og beskytter cellerne mod at ældes. På gr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Tanning Oil & Lotion
EAN: 3264680005862
Varenr.: 62872
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Sun Face & Body Tan Oil Spf 10, 150 ml.
-60%106 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Sun Face & Body Tan Oil Spf 10, 150 ml. billede

Produktinformation

Sololie til både ansigt og krop, som har en lav solbeskyttelse og virker vandafvisende. Den er beriget med macadamia olie og shea smør, som giver en nærende og plejende virkning på huden. Efter brug føles huden ikke fedtet.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: NUXE
EAN: 3264680005862
Varenr.: NUXE-0092
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Sun Tanning Oil Low Protection SPF10
131 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 150 ml
158 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Sun Tanning Oil SPF 10, 150ml
168,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Sun Tanning Oil Low Protection SPF10
170 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Sun Tanning Oil Face & Body SPF10 (150ml)
-29%177 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk100 kr100 krKøb
2Brandshop106 kr106 krKøb
3Proshop DK131 kr170 krKøb
4Beautycos DK158 kr187 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk168,95 kr168,95 krKøb
6Lyko DK170 kr170 krKøb
7Bangerhead DK177 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml

PriceData har fulgt prisen på NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for NUXE Sun Tanning Oil Low Protection SPF 10 - 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026100 kr16 kr (14%)
30. maj 2026116 kr16 kr (16%)
29. maj 2026100 kr16 kr (14%)
21. maj 2026116 kr15 kr (11%)
20. maj 2026131 kr15 kr (13%)
7. maj 2026116 kr7 kr (6%)
5. maj 2026109 kr22 kr (17%)
3. maj 2026131 kr22 kr (20%)
1. maj 2026109 kr22 kr (17%)
29. apr. 2026131 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret