Gå til hovedindhold

NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml

NuxeLotion og fugtighedscremeEAN: 3264680006999
Pris fra 105 krtil 220 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 3. apr.

Sammenlign priser på NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Sun Melting Cream High Protection SPF50
105 kr
Til butik
Nuxe Sun Melting Cream High Protection SPF50 billede

Produktinformation

NUXE Sun Melting Face Cream SPF 50 Solcreme Ansigt Voksne

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3264680006999
EAN: 3264680006999
Varenr.: 3017528
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Sun Melting Cream High Protection SPF50 50ml
-30%126 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Sun Face Emulsion Spf 50, 50 ml.
-40%145 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Sun Face Emulsion Spf 50, 50 ml. billede

Produktinformation

Solcreme til ansigtet med SPF30, som giver en anti-aging beskyttelse og hjælper med at give huden en smuk solbrun farve. Den efterlader ikke en hvid film på huden, modvirker mørke pletter og er særlig effektiv på lys hud og i ansigtet.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: NUXE
EAN: 3264680006999
Varenr.: NUXE-0083
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Sun Fondant Face Cream SPF50, 50ml.
148,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Sun Face Cream Spf50 (50 ml)
-33%158 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml
-25%176,25 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Sun Melting Sun Cream SPF50 Face 50 ml
177 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nuxe Fondant Face Cream SPF50 (50 ml)
220 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Sun Melting Cream for Face SPF 50 - 50 ml
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2Teknikproffset DK126 kr175 krKøb
3Brandshop145 kr145 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk148,95 kr148,95 krKøb
5Bangerhead DK158 kr158 krKøb
6NiceHair.dk176,25 kr176,25 krKøb
7Lyko DK177 kr177 krKøb
8Made4men Danmark220 kr220 krKøb
9NordicFeel DK220 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for NUXE Sun Melting Cream High Protection SPF 50 - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026105 kr1 kr (1%)
26. maj 2026106 kr1 kr (1%)
24. maj 2026107 kr1 kr (1%)
22. maj 2026108 kr1 kr (1%)
20. maj 2026109 kr1 kr (1%)
19. maj 2026110 kr3 kr (3%)
13. maj 2026107 kr36 kr (25%)
12. maj 2026143 kr17 kr (13%)
10. maj 2026126 kr17 kr (12%)
8. maj 2026143 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret