Gå til hovedindhold

Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml

NuxeAnsigtsrensEAN: 3264680019159
Pris fra 161 krtil 286 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml
161 kr
Til butik
Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 4
Artikel nr.: 3264680019159
EAN: 3264680019159
Varenr.: 6651106
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm 50ml
-46%177 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm 50ml billede

Produktinformation

Nuxe Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm är en rik ansiktskräm med honung, propolis och rika oljor som ger intensiv näring, lugnar och reparerar huden samtidigt som den skyddas från yttre påfrestningar som vind och kyla. Huden blir jämnare och återfår sin smidighet medan stramhet, rodnad och irritation reduceras.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Dagcreme
EAN: 3264680019159
Varenr.: A12335
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nuxe paris réve de miel ultra comforting face balm 50ml
179 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Reve de miel Ultra Comforting Face Balm, 50ml.
205,95 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm, 50 ml.
-35%208 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Ultra Comfortable Face Balm (50 ml)
-29%217 kr
Før 305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Reve de Miel Ultra Comforting Face Balm 50 ml
-25%228,75 kr
Før 305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe rêve de miel Ultra Comforting Face Balm 50 ml
247 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Rêve De Miel Ultra Comforting Face Balm 50 ml
249 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Rêve de Miel Face Cream 50 ml
286 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK161 kr200 krKøb
2Teknikproffset DK177 kr226 krKøb
3Hobbix179 kr179 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk205,95 kr205,95 krKøb
5Brandshop208 kr208 krKøb
6Bangerhead DK217 kr217 krKøb
7NiceHair.dk228,75 kr228,75 krKøb
8Lyko DK247 kr247 krKøb
9Beautycos DK249 kr278 krKøb
10NordicFeel DK286 kr286 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 205,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 161 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Nuxe Rêve De Miel Ultra Comfortable Face Balm Dry and Sensitive Skin 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161 kr4 kr (2%)
21. maj 2026165 kr4 kr (2%)
20. maj 2026161 kr5 kr (3%)
19. maj 2026166 kr5 kr (3%)
18. maj 2026161 kr16 kr (9%)
17. maj 2026177 kr16 kr (10%)
16. maj 2026161 kr7 kr (4%)
15. maj 2026168 kr7 kr (4%)
14. maj 2026161 kr8 kr (5%)
13. maj 2026169 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret