Gå til hovedindhold

Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml

NuxeParfume og eau de cologneEAN: 3264680043673
Pris fra 108 krtil 170 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 31. maj

Sammenlign priser på Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Rêve de Thé Refreshing Deodorant Roll-On Duo 2 x 50 ml
108 kr
Til butik
Nuxe Rêve de Thé Refreshing Deodorant Roll-On Duo 2 x 50 ml billede

Produktinformation

Nuxe Rêve de Thé Refreshing Deodorant Roll-On - Duo 2 x 50 ml. Naturlig friskhed, der varer - nu i et praktisk sæt med to. Oplev daglig komfort og langvarig friskhed med denne veganske deodorant fra Nuxe. Rêve de Thé kombinerer en opfriskende duft af grøn te med en aluminiumfri formel, der lader huden ånde - perfekt til den moderne kvinde, som ønsker effektiv beskyttelse uden at gå på kompromis med naturlighed. Duftnoter: Topnoter: Grøn te, citrusfrugter Hjertenoter: Rabarber, frisk mynte Basenoter: Moskus, hvidt træ Deodoranten absorberes hurtigt, efterlader ingen hvide mærker og giver en kølende følelse ved påføring. Den milde formel med 97 % ingredienser af naturlig oprindelse passer til alle hudtyper - også den følsomme. Fordele: 24-timers lugtkontrol uden aluminium Vegansk og dermatologisk testet Frisk, grøn te-duft med let pudret finish Skånsom mod huden og nem at bruge - også efter barbering Smart 2-pak - perfekt til både hjem og håndtaske Et enkelt valg med stor effekt - når du vil føle dig ren, frisk og naturligt beskyttet dagen igennem.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3264680043673
EAN: 3264680043673
Varenr.: 3432981
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml
113 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Reve de The Fresh-Feel Deodorant Duopak 2 x 50 ml
-25%127,5 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NUXE Reve de The Fresh-Feel Deodorant Duopak 2 x 50 ml billede

Produktinformation

NUXE Rêve de Thé Fresh-Feel Deodorant Duopak er en lækker gaveæske med to fantastiske deodoranter. NUXE Rêve de Thé Fresh-Feel Deodorant Duopak har en trio af aktive ingredienser, der tilpasser sig hudens behov for effektivt at forhindre lugt i 24 timer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Deodorant & Anti-Perspirant
EAN: 3264680043673
Varenr.: 126657
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Rêve de Thé Deo Roll On Duopack (2 x 50 ml)
170 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Rêve de Thê Deodorant Roll-on Duopack 100 ml
170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK108 kr147 krKøb
2Teknikproffset DK113 kr162 krKøb
3NiceHair.dk127,5 kr127,5 krKøb
4Bangerhead DK170 kr170 krKøb
5Lyko DK170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 129,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Nuxe Reve De The Duo Set 100 ml Fresh Feel Deodorant 24H Roll-On 2 x 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026108 kr6 kr (6%)
31. maj 2026102 kr6 kr (6%)
30. maj 2026108 kr6 kr (6%)
29. maj 2026102 kr7 kr (6%)
28. maj 2026109 kr4 kr (4%)
9. maj 2026113 kr11 kr (11%)
19. apr. 2026102 kr11 kr (10%)
11. apr. 2026113 kr6 kr (5%)
10. apr. 2026119 kr3 kr (3%)
6. apr. 2026116 kr8 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret