Gå til hovedindhold

Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml.

NUXELotion og fugtighedscremeEAN: 3264680025105
Pris fra 150 krtil 244 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
-40%150 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml. billede

Produktinformation

Body lotion med en lækker og frisk duft af grøn te, som sikre huden fugt hele dagen. Cremen absorberes hurtig, og efterlader huden blød og behagelig.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: NUXE
EAN: 3264680025105
Varenr.: NUXE-0131
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Rêve De Thé Revetalising Moisturising Milk 400 ml
158 kr
Til butik
Nuxe Rêve De Thé Revetalising Moisturising Milk 400 ml billede

Produktinformation

Nuxe Rêve De Thé Revetalising Moisturising Milk er en lotion der giver fugt og efterlader huden blød og dejlig med en duft af grøn teAnvendelse Fordel lotionen ved at masere den ind i huden særligt på dehydrere områder. Bruges morgen og/eller aften...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Skin Care
Størrelse: 400.00ml
Artikel nr.: 3264680025105
EAN: 3264680025105
Varenr.: 3264680025105
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Reve De Miel Revitalising Moisturising Milk 24H 400 ml
-25%195 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NUXE Reve De Miel Revitalising Moisturising Milk 24H 400 ml billede

Produktinformation

Nuxe Rêve De Miel Revitalising Moisturising Milk 24H er en silkeagtig lotion med en opløftende duft af grøn te. Den giver en uimodståelig blødhed og fugt hele døgnet. Absorberes hurtigt af huden og efterlader den blød og velplejet. **Fordele:** - Fugtgiv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 3264680025105
Varenr.: 125547
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisturising Milk 24H 400 ml
235 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Body Reve De Thé Moisturising Milk 400 ml
244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop150 kr150 krKøb
2Beautycos DK158 kr187 krKøb
3NiceHair.dk195 kr195 krKøb
4Lyko DK235 kr235 krKøb
5NordicFeel DK244 kr244 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml.

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Nuxe Rêve de thé Revitalising Moisterising Milk 24h, 400 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026150 kr8 kr (5%)
1. jun. 2026158 kr8 kr (5%)
23. maj 2026150 kr24 kr (19%)
22. maj 2026126 kr2 kr (2%)
20. maj 2026128 kr1 kr (1%)
19. maj 2026129 kr3 kr (2%)
14. maj 2026126 kr1 kr (1%)
13. maj 2026125 kr1 kr (1%)
8. maj 2026126 kr1 kr (1%)
7. maj 2026127 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret