Gå til hovedindhold

Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml

NuxeKropsshampooEAN: 3264680008313
Pris fra 53 krtil 108 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Prodigieux Shower Oil 200ml
53 kr
Til butik
Nuxe Prodigieux Shower Oil 200ml billede

Produktinformation

Nuxe Prodigieux Shower Oil er en luksuriøs bodywash, der næres og fugter huden, samtidig med at den efterlader en delikat duft. Den omdannes til et blødt skum ved kontakt med vand og er beriget med botaniske olier, der skånsomt renser. Den er velegnet til alle hudtyper og hjælper med at bevare hudens blødhed og komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3264680008313
EAN: 3264680008313
Varenr.: 2889408
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Prodigieux Precious Scented Shower Oil 200ml
-53%61 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Prodigieux Precious Scented Shower Oil 200ml billede

Produktinformation

Nuxe Prodigieux Precious Scented Shower Oil är en duscholja som skonsamt rengörhuden och gör den sammetslen. Den härliga formulan omvandlas till en skimrande lödder vid kontakt med vatten. Rengöringsmjölken innehåller 91% ingredienser av naturligt ursprung. Produkten är fri från parabener, mineraloljor, syntetiska färgämnen och animaliska ingredienser.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Bad & brusecreme
EAN: 3264680008313
Varenr.: 38-58916
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Precious Shower Oil 200 ml By Nuxe
62 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Prodigieux Precious Scented Shower Oil 200 ml
75 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Prodigieux ® Shower oil, 200ml
77,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Prodigieux Precious Scented Shower Oil 200 ml
-25%86,25 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Prodigieux Shower Oil, 200 ml.
-27%91 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Prodigieuse Shower Oil Body (200 ml)
-20%92 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml
108 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK53 kr92 krKøb
2Teknikproffset DK61 kr110 krKøb
3CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
4Beautycos DK75 kr104 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk77,95 kr77,95 krKøb
6NiceHair.dk86,25 kr86,25 krKøb
7Brandshop91 kr91 krKøb
8Bangerhead DK92 kr92 krKøb
9NordicFeel DK108 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Nuxe Prodigieux Shower Oil With Golden Shimmer - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202653 kr6 kr (10%)
26. maj 202659 kr2 kr (3%)
19. maj 202661 kr4 kr (7%)
22. mar. 202657 kr1 kr (2%)
17. mar. 202656 kr1 kr (2%)
18. feb. 202657 kr3 kr (5%)
12. feb. 202660 kr1 kr (2%)
11. feb. 202659 kr1 kr (2%)
30. jan. 202660 kr1 kr (2%)
24. jan. 202659 kr6 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret