Gå til hovedindhold

Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp

NuxeParfume og eau de cologneEAN: 3264680022524
Pris fra 248 krtil 384 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 235 kr 28. maj

Sammenlign priser på Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum 50 ml
248 kr
Til butik
Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Prodigieux Floral® le parfum lader dig genopdage de opløftende friske og delikate noter af Huile Prodigieuse Florale® med denne blomsterduft. Blot nogle enkelte sprøjt af denne forfriskende duft, vil vække dine sanser med topnoter af grapefrugt harmoni løftet af et spændende blomsterhjerte af magnolia og subtil hvid moskus. En feel-good duft der inviterer dig til at nyde den lettere side af livet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3264680022524
EAN: 3264680022524
Varenr.: 3096329
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum, 50 ml.
-46%295 kr
Før 550 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum, 50 ml. billede

Produktinformation

Prodigieux Floral Le Parfum er den lækreste blomsterduft med noter af grapefrugt, magnolia og hvid moskus. Duften giver dig en frisk, blød og delikat blomsterduft der sætter gang i sanserne og giver fornyet energi. Duften hylder den lette og skønne side a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: NUXE
EAN: 3264680022524
Varenr.: NUXE-0135
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Prodigieux le Parfum Florale, 50ml.
324,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp
-22%349 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum EDP 50 ml
359 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Prodigieux Parfum Florale (50 ml)
-32%382 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Prodigieux Floral Le Perfume Parfum - 50 ml
382 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Prodigieux Parfum Florale EDP 50 ml
-31%384 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Prodigieux Florale Le Parfum 50 ml
384 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK248 kr287 krKøb
2Brandshop295 kr295 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk324,95 kr324,95 krKøb
4BilligParfume.dk349 kr349 krKøb
5Beautycos DK359 kr388 krKøb
6Bangerhead DK382 kr382 krKøb
7NordicFeel DK382 kr382 krKøb
8NiceHair.dk384 kr384 krKøb
9Lyko DK384 kr384 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp

PriceData har fulgt prisen på Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp i 182 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 264 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Nuxe - Prodigieux Floral Le Parfum - 50 ml - Edp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026248 kr13 kr (6%)
28. maj 2026235 kr7 kr (3%)
23. apr. 2026242 kr4 kr (2%)
22. apr. 2026246 kr4 kr (2%)
11. apr. 2026242 kr4 kr (2%)
31. jan. 2026246 kr10 kr (4%)
28. jan. 2026236 kr10 kr (4%)
14. jan. 2026246 kr4 kr (2%)
31. dec. 2025250 kr1 kr (0%)
29. dec. 2025251 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret