Gå til hovedindhold

Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman)

NuxeKropsshampooEAN: 3264680026133
Pris fra 62 krtil 115 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Prodigieux Floral Delicate Shower Gel, 200 ml.
-50%62 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Prodigieux Floral Delicate Shower Gel, 200 ml. billede

Produktinformation

En skøn og velduftende blomster shower-gel der renser huden og giver den lækreste spa-duft hjemme i badet. Produktet efterlader huden blød og glat, renser effektivt og efterlader dig med en skøn blomsterduft af grapefrugt, magnolia og moskus.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: NUXE
EAN: 3264680026133
Varenr.: NUXE-0136
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Prodigieux Scented Shower gel
69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman)
74 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Prodigieux Florale Shower Gel, 200ml.
77,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nuxe Prodigieux Florale Shower Gel (200 ml)
-20%92 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Prodigieux Floral Shower Gel 200 ml
108 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Prodigieux Florale Shower Gel 200 ml
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop62 kr62 krKøb
2Proshop DK69 kr108 krKøb
3CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk77,95 kr77,95 krKøb
5Bangerhead DK92 kr92 krKøb
6NordicFeel DK108 kr108 krKøb
7Lyko DK115 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman)

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Nuxe Prodigieux Floral Le Parfum Perfumed Shower Gel 200 ml (woman) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202662 kr7 kr (10%)
1. jun. 202669 kr7 kr (11%)
21. maj 202662 kr4 kr (6%)
20. maj 202666 kr4 kr (6%)
5. maj 202662 kr7 kr (10%)
3. maj 202669 kr7 kr (11%)
21. apr. 202662 kr4 kr (6%)
20. apr. 202666 kr4 kr (6%)
19. mar. 202662 kr3 kr (5%)
17. mar. 202659 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret